امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۱:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142044
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۱
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جمعی از فرزندان شاهد و ایثارگر و پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی شرکت ملی پالایش و ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جمعی از فرزندان شاهد و ایثارگر و پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده& zwnj;های نفتی در اعتراض به لغو استخدام در وزارت نفت در مقابل مجلس تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، تجمع‌کنندگان می‌گویند 140 نفر از فرزندان شاهد و ایثارگر که بر اساس مجوز استخدامی دولت یازدهم در آبان ماه سال گذشته همه مراحل استخدام از جمله مصاحبه تخصصی، طب صنعتی، ضمانت 35 میلیون تومانی و تحقیقات محلی را برای استخدام در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گذرانده‌اند،به شکل ناگهانی با لغو استخدام و بلاتکلیفی مواجه شده‌اند.

بیش از 300 نفر از پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی سال‌های 90 و 91 پالایش و پخش که آنها نیز مراحل یاد شده را به شکل کامل طی کرده‌اند نیز با شرایط مشابهی مواجه شده و استخدام آنها نیز ناگهان لغو شده است.

تجمع‌کنندگان می‌گویند در ماه‌های اخیر حتی به بعضی از پذیرفته‌شدگان کد پرسنلی اعلام و از آنها خواسته شده به محل خدمت خود مراجعه کنند،اما درست 5 روز قبل از موعد معرفی به محل خدمت به شکل ناگهانی به آنها اعلام شده است که استخدام انها منتفی است.

آنها می‌گویند با لغو استخدام خود که همه مراحل قانونی را طی کرده با مشکلات عدیده‌ای مواجه شده‌اند و برای حل مشکل به وزارت نفت و نهادهای نظارتی نیز مراجعه کرده‌اند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها