امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142079
تاریخ انتشار: ۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۵۰
تعداد بازدید: 201
رضا روستا آزاد عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی شریف در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به زمان مناسب ...

رضا روستا آزاد عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی شریف در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به زمان مناسب نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی گفت: با توجه به اینکه در سال 57، اسلام با انقلاب امام خمینی(ره) رشد خوبی داشت و مرتب این رشد ادامه دارد دنیای غرب در حال حاضر نگران است که به زودی دین اسلام در آن کشورها رشد جالب توجهی داشته باشد بنابراین می‌خواهند از این موضوع جلوگیری کنند.

وی افزود: غربی‌ها انقلاب سال 57 را زلزله خاورمیانه دانستند و حتی خودشان اعلام کردند که به زودی در دنیای اسلام گم می‌شوند، دنیای اسلام در اروپا رشد کرده و ما بهار اسلامی را داشتیم به طوری که در کانادا با فردی شیعه روبرو شدم که کامل‌ترین دین را دین علی و فاطمه می‌داند.

روستا آزاد ادامه داد: نسل جدید غربی کاستی‌های تمدن غرب را دیده است و با لمس طبقاتی بودن جامعه و زندگی اشرافی به دنبال پاسخ برای سؤالات ذهنی خود در رابطه با کاستی‌های تمدن غرب است که این پاسخ را در اسلام می‌بیند.

رئیس سابق دانشگاه صنعتی شریف گفت: البته غربی‌ها برای مدیریت رشد اسلام در اروپا برنامه‌ریزی‌هایی کردند و بحث‌هایی مانند داعش و وهابیت را مطرح کردند که دست جنایتکار آنها در ایجاد این مسائل رو شد و حتی نخست‌وزیر فرانسه با صراحت اعلام کرد که داعش نهالی است که خودمان کاشته‌ایم.

روستا آزاد اظهار داشت: در حال حاضر شواهد و قرائن خوبی برای رشد اسلام وجود دارد و دنیای غرب مکارانه به دنبال مهار و حذف جریان رشد اسلام است ولی با توجه به قرائن به وجود آمده در رو شدن دست جنایتکار غرب فرصت خوبی است که جامعه جوان غربی به اتفاقات رخ داده فکر کند.

وی با بیان اینکه شالوده تفکر غربی بر باطل استوار است، ‌گفت: وقتی جوان غربی مشاهده می‌کند که تمدن غرب در حال فروپاشی است مبهوت رسانه‌های غربی دروغگو نمی‌شوند و نامه مقام معظم رهبری آنها را به تحلیل فرو می‌برد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها