امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۹:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14210
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۵
تعداد بازدید: 78
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور بیانیه خود را ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور بیانیه خود را پیرامون انتخابات ریاست جمهوری 92  و خلق حماسه سیاسی بدست مردم صادرکرد.

در ابتدای این بیانیه آمده است: بار دیگر ملت ایران با حماسه سترگ خود به درخت نوپای مردمسالاری دینی قوام و بقای مضاعف بخشید و برگ زرین دیگری را در تاریخ ملت ایران و افق انقلاب اسلامی ثبت نمود. حماسه به یاد ماندنی ملت ایران در شرایطی به زیباترین شکل ممکن ظهور یافت که جنگ روانی صدها رسانه دشمن این ملت مقاوم را بمباران می‌کردند. ادعای تقلب، القاء عدم آزادی انتخابات، ادعای مهندسی انتخابات و از همه مهمتر تحریم‌های ظالمانه برای به تسلیم و سازش کشیدن این ملت، هیچ کدام نتیجه نداد و ملتی که به تعبیر امام راحل عظیم‌الشأن، بهتر از ملت رسول‌الله(ص) است، برتری خود را ثبت مجدد نمود.

بسیج دانشجویی ضمن تشکر از الطاف کریمانه خداوند متعال نسبت به ملت و انقلاب اسلامی ایران در بیانیه خود آورد: از حماسه آفرینان 24 خرداد صمیمانه تشکر می‌کنیم. تشکر از ملتی که در کوران مشکلات و در اوج سیاه نمایی‌های دشمن با سپیده سحر عشق، عقد وصال و حضور می‌بندند، با هیچ زبان و بیانی قابل توصیف و تقدیر نیست. همچنین برخود لازم می‌دانیم از راهبردها و راهنمایی‌ها و تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی که پرچمدار این حماسه ستودنی بودند، تقدیر و تشکر نماییم. از همه کاندیداهای محترم که در نهایت رشدیافتگی و مسئولیت شناسی، شور و شعف ملت را مضاعف نمودند نیز تقدیر می‌شود.

این تشکل دانشجویی در ادامه بیانیه خود تاکید کرد: بدون تردید صحنه انتخابات امسال آزمایشی بزرگ برای اصولگرایان خواهد بود که با بازخوانی و آسیب شناسی خود در این آزمون بزرگ، بتوانند تجربه امروز را چراغ راه آینده خود نمایند. بر این باوریم که تفکر اصولگرایی تفکری همطراز انقلاب اسلامی است و حفاظت و حراست و توسعه و پویایی این اندیشه منحصر در زمان ومکان نیست، باید هرروز بر بالندگی و شکوفایی آن اهتمام شود. لذا ضمن تشکر از همه کاندیداهای تأیید صلاحیت نشده و راه نیافته به عرصه ریاست جمهوری، مطالبه خود را از منتخب محترم ملت اعلام می داریم.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی ضمن احترام به رأی ملت بزرگ ایران، برای منتخب ملت نیز آرزوی توفیق و تلاش هدفمند برای حل مشکلات مردم را کرد و خطاب به حجت السلام و المسلمین نوشت: قدرت در نظام مقدس جمهوری اسلامی و در معرفت دینی به مثابه پرچمی برای هدایت بشریت به سوی ارزشهای انسانی است و از آنجا که جنابعالی تجربه با ارزشی از کوران حوادث انقلاب اسلامی بدست آورید، امید آن داریم که این تجربه ذی‌قیمت را به عنوان چراغ راه آینده به کار گیرید.

در ادامه بیانیه آمده است که نقطه ارادت و همراهی یا نقد و مطالبه‌گری بسیج دانشجویی به عنوان یکی از تشکل‌های به یادگار مانده از امام راحل مبتنی بر اصول انقلاب اسلامی است. التزام عملی دولت نسبت به اصول انقلاب اسلامی همچون: نوع نظام مستقر یعنی جمهوری اسلامی ایران، امام راحل، ولایت فقیه، قانون اساسی و سیاستهای کلی نظام، تنظیم کننده روابط این تشکل و دولتهای گذشته و آینده نظام جمهوری اسلامی بوده است.

این تشکل دانشجویی در ادامه بیانیه خود تاکید کرد:ما بر این باوریم که رئیس جمهور ولایتمدار به کسی گفته می‌شود که نه در ارادت عاطفی و کلامی، که در پیگیری سیاستهای کلی نظام که در حیطه رهبری است همت خویش را به ثبوت رساند. توقع این تشکل فراگیر از منتخب ملت آن است که خط نورانی امام راحل را در عرصه‌هایی همچون عدالتخواهی و عدالت گستری در عرصه داخلی و بین المللی، دفاع از مظلومین و مستضعفان عالم، مبارزه با اشرافی گرایی، استکبارستیزی و پیشرفت با مدل ایرانی- اسلامی و از همه مهمتر تمکین به قرائت مترقی امام(ره) از اصل ولایت فقیه را سرلوحه حرکت خویش قرار دهد.

در ادامه بیانیه آمده است: ممکن است فرصت طلبانی که تا دیروز خنجر خود را در قالب تقلب، تلقی استبدادی از نظام جمهوری اسلامی، طرح حاکمیت دوگانه، ارائه مدلهای حکومتی بدیل برای نظام جمهوری اسلامی همچون "دموکراسی خواهی"، "مشروطه خواهی" و "جمهوری خواهی" در قلب ملت فرو کرده بودند، به یکباره طرفدار ملت و جنابعالی گردند و درصدد اعمال دیدگاه‌هایشان برآیند و به منتخب ملت به عنوان معبدی برای گذار به اهداف خود بنگرند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در پایان بیانیه خود تاکید کرد: ما بر این باوریم که تأکید شفاف بر اندیشه و سیره امام، راه‌حل و حرکت در مسیر معین شده توسط مقام معظم رهبری، تنها راه استمرار و استکمال انقلاب اسلامی است و مشتاقانه آمادگی خود را برای کمک به جنابعالی در پیمودن این راه مقدس اعلام می‌داریم و همچون همه ملت ایران منتظر اعمال تدابیر جنابعالی برای حل مشکلات مردم خواهیم بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها