امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14211
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۵
تعداد بازدید: 209
سید حسین نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص ...

سید حسین نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص انتخابات ایران و تأثیرات بین‌المللی آن گفت: ‌این انتخابات دو پیام مهم را برای مجامع بین‌المللی داشت. اول این که به همه دنیا اثبات شد که ملت ایران تا پای جان برای نظام و منویات رهبری ایستاده و به هیچ قیمتی حاضر نیست از آن عقب‌نشینی کند.

وی پیام دوم این مشارکت را در این دانست که نظام جمهوری اسلامی در بین نظام‌های دموکراتیک و مردم‌سالار موجود دنیا یکی از سالمترین‌هاست و افزود: زمانی که فاصله 250 هزار رأی می‌تواند سرنوشت یک انتخابات را تغییر دهد، نظام، تک تک آرا را حفظ و حراست کرده و با این کار هم تهمت‌های گذشته را پاک می‌کند و هم دروغ آنها در سال 88 را نشان می‌دهد.

نماینده مردم ورامین یادآور شد: نظام دموکراتیک اسلامی آرای مردم را به بهترین شکل حفظ می‌کند.

حسینی با اشاره به بازتاب‌های منطقه‌ای این انتخابات نیز گفت: برخی کشورهای منطقه تلاش داشتند تا نظام خود را به نام الگوی دموکراتیک دینی معرفی کنند، اما تقدیر الهی به گونه‌ای بود که ملت ما حماسه آفرید و همان کشورهای مدعی الگوی دموکراسی، مردم خود را سرکوب کردند.

وی ادامه داد: امروز جنبش بیداری اسلامی و کشورهایی که تازه این جنبش را به ثمر رسانده‌اند، بر روی الگوی مردم‌سالاری فکر می‌کنند و متوجه شده‌اند که این نوع نظام مردمی می‌تواند با حفظ باورها و ارزش‌ها موفق باشد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها