امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142126
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران و شمال کشور در پیامی اهانت به مقدسات دین اسلام ...

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران و شمال کشور در پیامی اهانت به مقدسات دین اسلام را محکوم کرد.

اسقف اعظم سیبوه سر کیسیان خلیفه ارامنه تهران و شمال کشور با محکوم کردن عمل اهانت‌آمیز نشریه شارلی ابدو گفت: «مسیح به ما، انسان‌ها تاکید می‌کند، که به یکدیگر مهر بورزیم، همانطور که خود را محبت می‌کنیم و همچنین در راستای این قانون الهی، هر که همسایه خود را محبت می‌کند، ملزم به احترام به دین و اعتقاد او نیز می‌باشند و هیچ کس اجازه بی‌حرمتی به هیچ دینی را ندارد، زیرا همه ادیان با هدف قرابت انسان_انسان و انسان_خدا، ظهور کرد‌ه‌اند.

وی ادامه داد: این چنین اعمال ناشایست نه فقط با اساس ادیان، که مهر و محبت و آرامش و صلح است، منافات دارد، بلکه در میان انسان‌ها تنش ایجاد کرده و بذر دشمنی و نفاق می‌کارد. لذا هر کس باید بکوشد، با اتکا به قانون محبت سفیر صلح و انسان دوستی در جهانی باشد.

اسقف اعظم سیبوه سرکسیسیان خلیفه ارامنه تهران و شمال کشور گفت: مطمئنا همه ادیان منادی مهر، صلح و همکاری متقابل و همزیستی مسالمت آمیز هستند، اما متاسفانه ما در پشت صحنه همه این اهانت‌ها اثر صهیونیسم و دیگر عاملین را شاهد هستیم، پس در نتیجه ما با هوشیاری کامل موظفیم هر یک از ما موحدان، با وفاداری نسبت به دین و اعتقادمان، جهت برقراری زندگی‌ای والا و بهتر کوشا باشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها