امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۰۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142133
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی مسعود ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی مسعود نادریان& zwnj;جهرمی را به سمت سرپرست دانشگاه جهرم منصوب کرد.

در حکم فرهادی خطاب به نادریان‌جهرمی آمده‌است:

« امید است باجلب مشارکت مسئولان استان و استفاده از ظرفیت‌های خیرین، ماموریت و وظایف سرپرستی دانشگاه جهرم را برپایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب به انجام رسانید.

ضروری است در حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های موثر به منظور صرفه‌جویی در هزینه‌های غیر ضروری و تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و استفاده بهینه از کمک‌های مردمی کوشا باشید.»

همچنین وزیر علوم در نامه جداگانه‌ای از خدمات غلامرضا رحیمی سرپرست سابق دانشگاه جهرم در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

گفتنی است مسعود نادریان‌جهرمی دارای دکترای تربیت بدنی گرایش مدیریت و برنامه‌ریزی و دانشیار رشته تربیت‌بدنی دانشگاه اصفهان است و از سوابق اجرایی وی می‌توان به ریاست دانشگاه جهرم در سالهای 89 – 86، معاون آموزشی دفتر تحقیقات و آموزش سازمان تربیت بدنی کشور، رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه اصفهان، رئیس دوره شبانه دانشگاه اصفهان و مدیریت اداره تربیت‌بدنی این دانشگاه اشاره کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها