امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۱۰:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142142
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج‌‌ علی‌اکبری در حاشیه آیین اختتامیه جشنواره آیین دوستی که با حضور آیت‌الله ری‌شهری، ...

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج‌‌ علی‌اکبری در حاشیه آیین اختتامیه جشنواره آیین دوستی که با حضور آیت‌الله ری‌شهری، تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع) در تالار شیخ صدوق(ره) شهرری برگزار شد، ضمن محکومیت اقدام سخیف نشریه فرانسوی در اهانت به پیامبر اعظم(ص) اظهار کرد: این رفتاری که انجام شده در واقع از سر انفعال و اضطرار دشمنان اسلام است.

وی گفت: دشمنان اسلام به نقطه اضطرار رسیدند و نتیجه این رفتار احمقانه آن‌ها به نفع اسلام است.

نماینده ولی فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان بیان داشت: طبق سنت الهی اقدامی که در راستای ضربه زدن به اسلام و شخصیت برجسته دین مبین اسلام حضرت ختمی مرتبت محمد‌مصطفی (ص) صورت گیرد باری تعالی این اقدام را تبدیل به نور برای اسلام می‌کند.

وی افزود: از این جهت این اهانت صورت گرفته با مکر الهی به خود دشمنان اسلام بر می‌گردد و مظهر رسوایی آن‌ها می‌شود.

حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری به نامه حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب به جوانان اروپا تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب با درایت و هوشیاری جوانان اروپا که با آماج حملات دشمنان اسلام روبرو می‌شوند را مخاطب خود قرار دادند.

نماینده ولی فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان خاطرنشان کرد: پیام رهبر فرزانه انقلاب شنوندگان زیادی خواهد داشت و سبب روشنی، هدایت و هوشیاری آن‌ها خواهد شد.

به گزارش فارس، آیین اختتامیه جشنواره آیین دوستی با حضور حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری نماینده ولی فقیه در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید علی شاهچراغی امام جمعه شهرری، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی و جمعی از نخبگان و مسئولان استان تهران و شهرستان ری در تالار شیخ صدوق(ره) آستان مقدس عبدالعظیم الحسنی(ع) برگزار شد.
جشنواره آیین دوستی در سه محور اصلی و در پنج قالب تدوین و برنامه‌ریزی شده است و در طول مدت تعیین‌ شده برای ارسال آثار بالغ بر 500 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد و پس از بررسی هیئت داوران و اعلام‌نظر آنها از برگزیدگان این جشنواره در این مراسم تقدیر به‌عمل می‌آید.

گفتنی است، آیت‌الله محمد محمدی ری‌شهری تولیت آستان قدس حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع)، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعلی شاهچراغی امام جمعه شهر ری، حجت‌الاسلام والمسلمین حاج علی‌اکبری نماینده ولی فقیه در اتحادیه انجمن اسلامی دانش‌آموزی، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی، عباس سلیمی معاون فرهنگی و امور زائران حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع)، هدایت‌الله جمالی‌پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه ری و مهدی سلیمی رئیس اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی شهرستان‌های استان تهران از برگزیدگان این مراسم در پایان آیین اختتامیه تجلیل کردند.

انتهای پیام/2462/ج30/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها