امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۴:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142145
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل خانه ملت، حمیدرضا طباطبایی‌نائینی در تشریح جزییات جلسه امروز یک‌شنبه (5 ...

به گزارش حوزه پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل خانه ملت، حمیدرضا طباطبایی‌نائینی در تشریح جزییات جلسه امروز یک‌شنبه (5 دی‌ ماه) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس٬ گفت: در جلسه امروز این کمیسیون درخواست تعدادی از نمایندگان درخصوص تحقیق و تفحص از سازمان زندان‌ها بررسی شد.

نماینده مردم نائین٬ خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی٬ با یادآوری حضور رئیس سازمان زندان‌ها در جلسه امروز کمیسیون قضایی مجلس٬ افزود: در این جلسه رئیس سازمان زندان‌ها گزارشی از وضعیت زندان‌ها به نمایندگان ارائه کرد.

وی ادامه داد: بعد از توضیحات رییس سازمان زندان‌ها مقرر شد ادامه جلسه هفته آینده همراه با بازدید از یکی از زندان‌های استان تهران به انتخاب نمایندگان انجام شود.

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه 20 نماینده مجلس با طرح سوالاتی موضوع تحقیق و تفحص را مطرح کرده اند گفت: درخواست نمایندگان تحقیق و تفحص از وضعیت کل زندان‌های کشور بوده که محور کلی تفحص در خصوص نحوه نگهداری از زندانیان در کشور است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار