امروز : پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 23
۱۳:۲۲
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142157
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
وحید قبادی‌دانا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد راه‌اندازی بیش از 800 کانون دانش‌آموزی ...

وحید قبادی‌دانا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در مورد راه‌اندازی بیش از 800 کانون دانش‌آموزی هلال& zwnj;احمر در مدارس گفت: این کانون‌ها در 800 مدرسه‌ای که فضای فیزیکی مناسب و دارای جمعیت زیاد باشند راه‌اندازی می‌شود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا کانون‌های دانش‌آموزی هلال‌احمر نیاز به فضای فیزیکی دارند یا خیر،‌ گفت: با توجه به فعالیت‌هایی که کانون انجام می‌دهد به مانند سایر تشکل‌های فعال در مدارس نیاز به فضای فیزیکی مناسب خود خواهد داشت.

رئیس سازمان جوانان هلال‌احمر ادامه داد: بنابراین در فاز اول مدارسی که بتوانند فضای فیزیکی مناسب را فراهم کنند شامل طرح کانون‌های دانش‌آموزی هلال‌احمر شده و در فاز دوم به سراغ مدارس دیگر می‌رویم.

وی با بیان اینکه تشکیل کانون‌های دانش‌آموزی هلال‌احمر مختص به مدارس دارای فضای فیزیکی نمی‌شود، گفت: کانون‌های دانش‌آموزی هلال‌احمر در همه مدارس به شرط ایجاد شرایط مناسب برای فعالیت کانون‌ها ایجاد می‌شوند.

قبادی دانا با تأکید بر این نکته که تجهیزات و امکانات لازم برای فعالیت کانون‌های دانش‌آموزی هلال‌احمر توسط خود هلال‌احمر تأمین می‌شود، گفت: برای اینکه کلاس‌های آموزشی ما تداخلی با برنامه‌های آموزش و پرورش پیدا نکند کلاس‌ها در ساعت‌های باز یا ساعت‌های پرورشی برگزار می‌شود.

وی با تشکر از همکاری معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده ما نمی‌خواهیم محدودیتی برای فعالیت‌های آموزش و پرورش ایجاد کنیم یا به فعالیت‌های موازی با تشکل‌های دیگر بپردازیم.

رئیس سازمان جوانان هلال‌احمر گفت: در این راستا معاونت پرورشی وزارت آموزش و پرورش همکاری لازم را با ما دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها