امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142165
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شوش، محمدحسن طالبیان پیش از ظهر امروز در بازدید از باغ موزه شوش اظهار کرد: اقدامات بسیار خوبی در باغ ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از شوش، محمدحسن طالبیان پیش از ظهر امروز در بازدید از باغ موزه شوش اظهار کرد: اقدامات بسیار خوبی در باغ موزه شهرستان آغاز شده ولی این اقدامات باید ادامه داشته باشد.

وی افزود: اقدامات آغاز شده بر اساس احساس نیازی است که در این باغ موزه وجود داشته و باید کوشید تا اقدامات به سرانجام برسد.

وی تاکید کرد: سازماندهی مناسب و در جهت ثبت جهانی شوش است ولی باید این قبیل تلاش‌ها همچنان ادامه یابد تا شاهد تحولی خوب در این بخش باشیم.

همچنین دکتر عباس علیزاده سرپرست هیئت پژوهش‌های باستان‌شناسی که در حال حاضر به سازماندهی اشیای تاریخی و سفال‌های موجود در شوش مشغول است، گفت: همزمان آموزش باستان‌شناسان جوان بومی نیز در پایگاه شوش در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پرونده ثبت شوش در فهرست آثار جهانی به یونسکو پیش از این تحویل داده شده و ارزیاب یونسکو نیز از شوش بازدید کرده و مقرر است تا در تیرماه 94 پرونده مذکور در مجمع عمومی یونسکو به رای گذاشته شود.

انتهای پیام/72006/ک20/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها