امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14217
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۴۱
تعداد بازدید: 147
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، افسانه شعبان‌نژاد شاعر کودک و نوجوان ضمن اعلام این خبر درباره مجموعه شعر «بازی، شعر، نمایش» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، افسانه شعبان‌نژاد شاعر کودک و نوجوان ضمن اعلام این خبر درباره مجموعه شعر «بازی، شعر، نمایش» گفت: شعرهای این مجموعه 5 جلدی دارای حال و هوای ویژه‌ای است و همانطور که از اسمش مشخص است تلفیقی از سه عنصر بازی و شعر و نمایش هستند به طوری که خردسالان می‌توانند با خواندن این اشعار بازی‌ها و نمایش‌هایی را ترتیب دهند و نقش‌های گنجیده شده در اشعار را ایفا کنند.

این صاحب نظر ادبیات کودک و نوجوان با بیان این‌که موضوعات اشعار این مجموعه 5 جلدی مختلف است، افزود: عموم شعرها کوتاه است و موضوعات آن‌ها به گونه‌ای انتخاب شده که با دنیای خردسالان هماهنگ باشد. بیشتر شخصیت‌های این شعرها از حیوانات هستند و گاهی هم شخصیت انسانی در شعرها وجود دارد.

وی درباره مجموعه دیگرش گفت: مجموعه شعر «هاپول و گرگ و گله» دارای درون مایه طنز است که ده قصه منظوم را شامل می‌شود. میان قصه‌های این مجموعه 10 جلدی پیوستگی و ارتباط وجود دارد، یعنی داستان این مجموعه درباره یک سگ گله خیالباف است و هر یک از داستان‌ها عنوان ویژه خود را دارد که در هر یک شخصیت‌های جدیدی به شخصیت‌های اصلی و ثابت داستان اضافه می‌شود.

شعبان‌نژاد در پایان یادآوری کرد: مجموعه شعرهای «بازی، شعر، نمایش» و «هاپول و گرگ گله» قرار است به همت دفتر ادبیات کودک و نوجوان حوزه هنری و از سوی انتشارات سوره مهر روانه بازار کتاب شود. 

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها