امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۰۴:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142172
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، لایحه تعیین نرخ ورود به محدوده طرح ترافیک و محدوده اضطرار شهر تهران در یکصد و بیست و ششمین جلسه شورا ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، لایحه تعیین نرخ ورود به محدوده طرح ترافیک و محدوده اضطرار شهر تهران در یکصد و بیست و ششمین جلسه شورا مورد بررسی قرار گرفت.

علیرضا دبیر رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورا با تاکید بر اینکه تنها قشر متوسط و با درآمد بالا و مسئولین و افراد خاص از طرح ترافیک استفاده می‌کنند بنابراین اعتقاد داریم که این عوارض نباید به گونه‌ایی تعیین شود حقوق شهروندانی را که نمی‌توانند به محدوده طرح تردد داشته باشند تضعیف شود.

به اعتقاد دبیر عوارض طرح ترافیک به عارضه‌ایی برای شهر تبدیل شده است. چرا که هدفش از اجرا برای کاهش آلودگی و کاهش ترافیک بود.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورا در جریان بررسی لایحه مذکور با اعلام این خبر که نرخ طرح ترافیک در سال 94 مورد تصویب اعضا شورا قرار گرفته است، اعلام داشت: برای جانبازان 25 تا 70 درصد، معلولین، بیماران خاص و خبرنگاران حدود 25 درصد افزایش خواهد داشت و طبق سنوات قبل برای جانبازان 70 درصد به بالا نیز طرح ترافیک رایگان خواهد بود.

وی همچنین افزود: در سایر بندهای مورد نظر در جداول صدور طرح ترافیک به محدوده طرح ترافیک افزایش 30 درصدی را برای سال 94 خواهیم داشت.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورا نیز، خاطر نشان کرد: در بحث ورود کامیون‌های دارای مجوز تردد در طی روز نیز تغییراتی را داشته‌ایم که در سال آینده هزینه ورود این وسائل نقیله جهت تردد در شهر 40 هزار تومان خواهد بود.

دبیر تاکید کرد: تردد کامیون‌ها در طول روز در سطح شهر ممنوع است و تنها با صدور مجوز از مراجع ذی صلاح تردد آنها در طی روز در سطح شهر امکان پذیر است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار