امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۰:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142178
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان قضایی نیروهای مسلح، جمعی از مدیران و قضات سازمان قضایی نیروهای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان قضایی نیروهای مسلح، جمعی از مدیران و قضات سازمان قضایی نیروهای مسلح از صنایع مهام پارچین بازدید کردند.

سرپرست سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران در این بازدید با بیان این که امروز صنایع دفاعی یکی از افتخارات کشور می باشد، تصریح کرد: اکنون ما شاهد این موفقیت چشمگیر در صنعت دفاعی کشور هستیم و یکی از  خروجی‌های آن به گل نشستن تانک‌های مرکاوای رژیم صهیونیستی در جنگ‌های 33 روزه و 22 روزه است.

حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی فراتی افزود: رژیم صهیونیستی سال های سال بود که به گنبد آهنین خود می بالید ولی در جنگ اخیر غزه شاهد ناکارآمدی این سامانه در قبال موشک های مقاومت بودیم که صهیونیست ها آن را در خواب هم نمی دیدند.

وی به خاطره ای از چگونگی ساخت سلاح در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: در سال 63 که در اصفهان در خدمت نیروهای مسلح بودیم، بچه های سپاه با وسایل ابتدایی مانند قالب خشت زنی و ماسه بادی و کوره دستی، نارنجک تولید می کردند و حتی از مسئولان هم برای بازدید دعوت می کردند.

حجت الاسلام والمسلمین فراتی افزود: امروز به لحاظ تسلیحاتی و دفاعی در موقعیتی قرار داریم که خواب بر دشمن حرام شده است و به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) در موقعیت تحریم نیز این مسیر پیشرفت ادامه یافته و موفقیت‌های چشمگیری به دست آورده‌ایم.

نظری‌فر رئیس بازرسی صنایع مهام پارچین نیز در این بازدید گفت: غالب محصولاتی که قبل از انقلاب در این جا  تولید می شد دانش و فناوری آن از کشور های غربی خریداری شده بود ولی امروز به همت سربازان گمنام امام زمان، صنعت دفاعی کشور نه فقط تمام محصولات مورد نیاز نیروهای مسلح را تحقیق و تولید می کند بلکه انتقال دانش فناوری به کشور های دوست را در دستور کار قرار داده است.

در ادامه، هیأت سازمان قضایی نیروهای مسلح از قسمت های مختلف سازمان مهام پارچین بازدید کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها