امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142195
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پلیس لندن از کشف و ضبط کلاشینکف، سوی پرتاب موشک و سلاح‌هایی از جنگ جهانی دوم ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پلیس لندن از کشف و ضبط کلاشینکف، سوی پرتاب موشک و سلاح‌هایی از جنگ جهانی دوم خبر داد.

روزنامه تلگراف امروز (یک‌شنبه) با اشاره به کشمکش بسیار بین پلیس و گروهی 10 نفری از مجرمان و هم‌چنین شنیده شدن سر و صدای بسیار سلاح‌های قدیمی نوشت پلیس لندن دو مرد 32 و 41 ساله را مشکوک به اقدام به حمله با سلاح گرم در شرق لندن دستگیر کردند.

پلیس لندن خبر داد در این کشمکش، یک قبضه کلاشینکف، یک قبضه اسلحه از سال‌های جنگ جهانی دوم و یک سکوی پرتاب موشک در شرق و جنوب شرق لندن کشف و ضبط شد.

تلگراف به استناد دوربین‌های مدار بسته می‌نویسد، گروهی 10 نفره در این درگیری دیده می‌شوند که دو تن از آن‌ها دستگیر شده اما پلیس متروپلیتن از دستیابی به کلیه این سلاح‌های آنان خبر داد.

یک سخن‌گوی پلیس لندن در این باره گفت «این مردان مسلح به محض ورود افسران پلیس به صحنه، پراکنده شدند؛ وی ادامه داد با وجود قدیمی بودن سلاح‌ها، به دلیل ایجاد سرو صدای تیراندازی بسیار در محل عمومی، ترس و وحشت میان مردم ایجاد کرد.

انتهای پیام/م

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها