امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۶:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14220
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۴۱
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قرار است گرین این فیلم‌نامه را با همکاری خود ریدلی اسکات کارگردان قسمت اول بنویسد و آن را تا ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قرار است گرین این فیلم‌نامه را با همکاری خود ریدلی اسکات کارگردان قسمت اول بنویسد و آن را تا یک ماه دیگر آماده کند.

تماشاگران سینما مایکل گرین را برای کار نوشتن فیلم‌نامه اکشن کمیک استریپی و ابر قهرمانانه «گرین لانترن/ فانوس سبز» با بازی رایان رینولدز می‌شناسند.

این فیلم در سال 2011 به روی پرده سینماهای جهان رفت و با وجود تبلیغات فراوان برای آن، نتوانست فروش بالایی در جدول گیشه نمایش سینماها کند. 
 
اما گرین در مصاحبه‌ای اعلام کرده که فیلم‌نامه قسمت دوم «بلید رانر» را به گونه‌ای خواهد نوشت که اکثر تماشاگران علاقه مند را به داخل سینماها بکشاند.

این فیلم‌نامه نویس جایگزین همپتون فانچر شده است که همکار فیلم‌نامه نویس نسخه اصلی این فیلم علمی تخیلی در سال 1982 بوده است.

نسخه اصلی فیلم را ریدلی اسکات بر اساس قصه کتاب پر خواننده فیلیپ کی دیک نوشت و از سوی منتقدان ادبی و سینمایی لقب یک فیلم «کالت» را گرفت.

منابع نزدیک به قسمت دوم« بلید رانر» می‌گویند هریسون فورد بازیگر نقش اصلی نسخه اورژینال قرار است دوباره نقش قبلی خود را در قسمت جدید آن هم تکرار کند.

فورد در این فیلم در نقش ریک دکارد بازی کرد که پلیسی بازنشسته است و در حال حاضر وظیفه دستگیری و شکار آدم‌ آهنی‌های خلاف کار را دارد.

قصه قسمت دوم فیلم چند سال پس از پایان ماجراهای قصه قسمت اول آن اتفاق می‌افتد، ریدلی اسکات فیلم را در شرکت فیلم‌سازی خود آکون اینترتیتمنت تهیه می‌کند. 
 
هنوز زمان دقیق شروع کار فیلم برداری «بلید رانر» تعیین نشده است. ولی پیش‌بینی می‌شود این درام علمی تخیلی برای اواسط فصل پائیز جلوی دوربین برود.

هریسون فورد مدتی قبل درام ورزشی و شرح حال گونه «42 »را روی پرده سینماها داشت. این فیلم در کنار نقدهای مثبت منتقدان، فروش خوبی هم در جدول گیشه نمایش سینماهای جهان کرد.

انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار