امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142211
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، «عارف دلیله»، معاون هماهنگ کننده هیأت هماهنگی ملی سوریه تاکید کرد: در نشست ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، «عارف دلیله»، معاون هماهنگ کننده هیأت هماهنگی ملی سوریه تاکید کرد: در نشست مشورتی فردا که در مسکو بین هیأتی به نمایندگی از دولت سوریه و بقیه معارضان دعوت شده به این کنفرانس برگزار می‌شود، شرکت نمی‌کند.

دلیله که تلفنی با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق گفت‌وگو می‌کرد، توضیح داد که از قاهره به سمت محل اقامت خود در امارات پرواز خواهد کرد و به هیچ وجه قصد شرکت در کنفرانس مسکو 1 را ندارد.

وی دلیل عدم شرکت خود در این کنفرانس را به دلایل شخصی ارجاع داد، بدون اینکه پرده از این دلایل بردارد و اینکه اعضای هیأت هماهنگی شرکت کننده در این کنفرانس به صورت شخصی در آن حضور می‌یابند.

دلیله تصریح کرد که معارضان طی نشست خود در قاهره روز گذشته برسر موضوعات و نکات مشترکی به توافق رسیدند تا آن را در کنفرانس مطرح کنند.

«منذر خدام»، رئیس دفتر اطلاع رسانی هیأت هماهنگی ملی سوریه امروز (یک‌شنبه) طی اظهاراتی مطبوعاتی نام افراد جدیدی را اعلام کرد که به فهرست اعضای شرکت کننده در مسکو افزده شده‌اند.

این افراد عبارتند از:‌ صفوان عکاش، احمد العسراوی، عبد المجید منجونه، ماجد حبو و خالد عیسى. پیشتر وزارت خارجه روسیه از چهار نفر از اعضای این هیأت جهت حضور در این کنفرانس دعوت کرده بود که عبارت بودند از:‌ حسن عبد العظیم، نوابه صالح مسلم، هیثم مناع و عارف دلیله.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار