امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142229
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 179
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،هیأت منصفه مطبوعات که صبح امروز در با حضور اعضا در شعبه ۷۹ دادگاه کیفری استان تهران و با ریاست ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،هیأت منصفه مطبوعات که صبح امروز در با حضور اعضا در شعبه ۷۹ دادگاه کیفری استان تهران و با ریاست قاضی« کشکولی» رسیدگی به پرونده شبکه خبری «سینماپرس» را در دستور کار خود داشت در پایان جلسه و پس از شنیدن کیفرخواست، توضیحات وکیل خانه سینما و دفاعیه مدیر مسئول این رسانه مجازی تشکیل جلسه داد و در نهایت«سینماپرس» را مجرم ندانست.
براساس این گزارش،«خانه سینما» در پی درج خبری در این سایت مبنی بر «شنیده های سینماپرس از توزیع حواله ۵۰ دستگاه خودروی خارجی بین برخی افراد خاص در خانه سینما» در اریبهشت ماه سالجاری شکایت خود را مبنی بر نشر اکاذیب و خلاف واقع در دادسرای فرهنگ و رسانه مطرح نمود که سرانجام صبح امروز در دادگاه مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه محمد مهدی عسگرپور، فرهاد توحیدی، امیر اثباتی و دکتر سریر به نمایندگی از اعضای هیأت مدیره خانه سینما به همراه وکیل خود جمال خندان همراه با سعید الهی مدیر مسئول سینماپرس حضور داشتند.

اننتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها