امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142232
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 161
جلال ذکایی، رئیس پنجمین نمایشگاه «چاپ دیجیتال و نشر رومیزی» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات، بیان داشت: ثبت‌نام این دوره از ...

جلال ذکایی، رئیس پنجمین نمایشگاه «چاپ دیجیتال و نشر رومیزی» در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات، بیان داشت: ثبت‌نام این دوره از نمایشگاه از اول بهمن امسال شروع شده و با اقبال خوبی هم مواجه بوده است.

به گفته وی، با توجه به اینکه 5 روز از بهمن ماه می‌گذرد، خوشبختانه 50 درصد از ظرفیت پنجمین نمایشگاه «چاپ دیجیتال و نشر رومیزی» تکمیل شده و تصورمان این است که تا پایان این هفته کل ظرفیت نمایشگاه پر خواهد شد.

ذکایی ادامه داد: از نکات ویژه‌‌ای که در این دوره از نمایشگاه می‌توان به آن اشاره کرد، همکاری با مرکز علمی _ کاربردی واحد 5  یا همان دانشکده چاپ برای برگزاری کارگاه‌‌های آموزشی حوزه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی است.

وی با اشاره به این مطلب که در بخش جنبی این نمایشگاه سمینار «چاپ دیجیتال و فرصت‌های سرمایه‌گذاری» را برگزار خواهیم کرد، افزود: این سمینار 7 خرداد سال 94 برگزار خواهد شد که بعد از مشخص شدن سخنرانان، اطلاع‌رسانی آن صورت خواهد گرفت.

ذکایی معتقد است، پنجمین نمایشگاه «چاپ دیجیتال و نشر رومیزی» در فضایی بالغ بر 3 هزار متر مربع در مجموعه نمایشگاهی هتل المپیک برپا خواهد شد.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا امسال قیمت متراژ غرفه‌ها افزایش داشته است، گفت: قیمت غرفه‌ها نسبت به سال گذشته چیزی حدود 16 درصد افزایش داشته است و هیچ کمک دولتی نیز دریافت نکردیم یعنی این نمایشگاه به صورت مستقل از سوی بخش خصوصی برپا شده است اما در واقع نمایشگاه چاپ دیجیتال در قیاس با سایر نمایشگاه‌های دیگر که به صورت ارزی هزینه غرفه محاسبه می‌‌شود، شرایط بسیار ویژه‌ای برای واردکنندگان دستگاه‌های دیجیتال است.

بر اساس این گزارش، پنجمین نمایشگاه «چاپ دیجیتال و نشر رومیزی» از 5 لغایت 8 خرداد سال 94 در مجموعه نمایشگاه‌های هتل المپیک برگزار می‌شود.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها