امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142237
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان زیباسازی شهر تهران از کلیه هنرمندان حوزه تجسمی و گروه‌های تخصصی دعوت کرد تا نسبت به طراحی

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سازمان زیباسازی شهر تهران از کلیه هنرمندان حوزه تجسمی و گروه‌های تخصصی دعوت کرد تا نسبت به طراحی دیوارنگاری با موضوع پیشواز بهار 1394، با استفاده از شیوه های اجرایی خلاق و با مواد و مصالح نیمه ماندگار اقدام کنند.
بر این اساس، هنرمندان تا تاریخ شنبه 11 بهمن ماه 93 مهلت دارند تا آثار خود را به سازمان زیباسازی شهر تهران اداره نقاشی دیواری ارسال نمایند. لازم به ذکر است برای ارسال آثار، محدودیتی وجود ندارد. تاریخ داوری آثار 13 بهمن ماه انجام و نتایج داوری ها و برگزیده ها 15 بهمن ماه اعلام می شوند.

مدیر هنری این طرح، اردشیر میرمنگره و هیات داوران متشکل از محمدعلی بنی اسدی، خسرو خسروی و سعید روانبخش است.

بر اساس این گزارش، به نفرات برگزیده اول تا سوم، به ترتیب 40، 30 و 20 میلیون ریال به همراه دیپلم افتخار اعطا می شود. همچنین به صاحبان طرح‌های مصوب جهت اجرای شهری مبلغ 20 میلیون ریال بابت حق طرح، پرداخت و هنرمندان طرح مصوب، جهت اجرا تا سقف هزار مترمربع در اولویت خواهند بود. شایان ذکر است به هنرمندان نفرات اول تا سوم هزینه طرح پرداخت نخواهد شد.

کلیه متقاضیان می‌توانند نسبت به مطالعه شیوه نامه ارائه اثر و نیز دریافت و تکمیل فرم های ثبت نام به سایت www.zibasazi.ir بخش دستورالعمل ها و فرم ها اقدام نمایند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 4-22969742 تماس حاصل فرمایید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها