امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142238
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
رحیم مخدومی،‌ نویسنده ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره کتاب ...

رحیم مخدومی،‌ نویسنده ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره کتاب « فرماندهان ورود ممنوع»، بیان داشت: این کتاب دوشنبه 6 بهمن سال جاری با حضور 5 نفر از راویان اثر در تالار فرهنگی سیدالشهداء  رونمایی می‌شود.

وی با بیان اینکه این 5 نفر روای به نمایندگی 30 راوی کتاب «فرماندهان ورود ممنوع» به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت، افزود: این 5 راوی از استان‌های اصفهان، شیراز، خوزستان، تهران و کرمان هستند و فرماندهان تخریب یگان‌های این استان‌ها در طول دفاع مقدس بودند. به گونه‌ای که هر کدام از آنها در یگان‌های مربوطه، فرماندهی تخریب را برعهده داشتند.

مخدومی ادامه داد: در خصوص سمت‌های امروز این افراد باید گفت؛ که یکی از آنها استاد دانشگاه است، یکی همچنان در عرصه مین‌زدایی حرکت می‌کند، یکی دیگر نیز در شرکت‌های عمرانی فعال است و دیگری، یک جانباز بوده و به عنوان نماد جانبازان یگان‌های تخریب انتخاب شده است که «سیدجلال روغنی» نام دارد و از ناحیه چشم، دو دست و یک پا جانبازی دارد.

به گفته وی، در مراسم رونمایی از کتاب «فرماندهان ورود ممنوع»، ویژگی‌هایی که نگارش این کتاب را نسبت به سایر آثار حوزه دفاع مقدس متفاوت کرده، را بیان خواهیم کرد.

نویسنده کتاب «فرماندهان ورود ممنوع» گفت: راویان دعوت شده در این مراسم، در خصوص یگان‌های خودشان توضیحات مختصری خواهد داد و سپس نشست پرسش و پاسخ برای خبرنگاران حاضر در مراسم برپا خواهد شد.

بر اساس این گزارش، کتاب «فرماندهان ورود ممنوع» توسط «رحیم مخدومی» درباره خاطرات پیشکسوتان تخریب‌چی کشور همراه با عکس و مستندات منتشر و روانه بازار نشر شده است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار