امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142255
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شورای عالی تهیه‌کنندگان سینمای ایران در واکنش به خبر ارسالی از سوی جامعه صنفی تهیه‌کنندگان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شورای عالی تهیه‌کنندگان سینمای ایران در واکنش به خبر ارسالی از سوی جامعه صنفی تهیه‌کنندگان مبنی بر& nbsp; حضور 23 فیلم اعضای این جامعه در جشنواره فیلم فجر توضیحاتی را برای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ارسال کرد.

در متن این نامه آمده است:«در پی درج خبری در خبرگزاری محترم فارس مبنی بر حضور 23 فیلم اعضای این جامعه در جشنواره فیلم فجر، تهیه کنندگان هشت فیلم ضمن اعلام عضویت در تشکل های زیر مجموعه شورایعالی تهیه کنندگان سینمای ایران ، عضویت در جامعه صنفی را رد کردند . 

اسامی هشت تهیه کننده‌ای که جامعه صنفی نام آنها را به عنوان عضو اعلام کرده بود و عضو این مرکز نیستند بشرح ذیل است :

 1-  آقای محمد پیرهادی تهیه کننده فیلم روباه

2- آقای محمد رضا شفیعی تهیه کننده فیلم ماهی سیاه کوچولو

3- آقای روح اله برادری تهیه کننده فیلم احتمال باران اسیدی

4- آقای حسن نجفی امامی تهیه کننده فیلم انیمیشن مبارک

5- سرکار خانم منیژه حکمت تهیه کننده فیلم شکاف

6و7 – آقای منصور لشگری قوچانی تهیه کننده دو فیلم کوچه بی نام و عصر یخبندان

8- آقای مقصود جباری تهیه کننده فیلم آزادی مشروط

جهت اطلاع بیشتر خوانندگان محترم ، تهیه کنندگان ردیف اول تا چهارم عضو تشکل کانون تهیه کنندگان و پنجم تا هشتم عضو انجمن  تهیه کنندگان مستقل و هر دو تشکل عضو شورایعالی تهیه کنندگان می باشند.

این تهیه کنندگان در تماس با دبیرخانه شورایعالی اعلام کرده اند که اگر هم مدرکی دال بر عضویتشان در تشکل جامعه صنفی هست ، مربوط به قبل از عضویت در تشکل های شورایعالی تهیه کنندگان می باشد.

در پایان لازم است اطلاع دهیم که سه تهیه کننده که فیلم هایشان در آمار غیر واقعی جامعه صنفی ذکر شده است ، در تماس با روسای تشکل‌های عضو شورایعالی اعلام داشتند که مدتهاست عضو جامعه صنفی نیستند . ضمن اینکه عضو تشکل های زیر مجموعه شورایعالی نیز نیستند.  شورایعالی انتظار دارد همکاران تشکل جامعه صنفی با حضور در خانه سینما و در جمع تهیه کنندگان سینمای ایران ، یکپارچه جهت تلاش و اعتلای سینمای ایران بکوشند».  

انتهای پیام/                                                                       

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها