امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142271
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۴۱
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی در صبحانه کاری اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت: امروز بر ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی در صبحانه کاری اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت: امروز بر هیچ‌ یک از دلسوزان انقلاب پوشیده نیست که رونق اقتصادی ضرورتی اجتناب ناپذیر و تحقق آن در گرو تعامل همه بخش‌های کشور به ویژه قوای سه‌گانه است.

دادستان کل کشور با اشاره به جلسه مسئولین با رهبری در خصوص اصل 44 قانون اساسی گفت: در این جلسه رهبر انقلاب تأکید کردند که ما در حوزه سیاسی، فرهنگی و اجتماعی گام‌های بلندی برداشته‌ایم اما هنوز در حوزه اقتصادی نیازمند کارهای جدی و یک جهش هستیم.

وی ادامه داد: براساس سخنان رهبر معظم انقلاب برخی مشکلات باعث شده که ما در حوزه تولید و رونق اقتصادی توانایی کمتری داشته باشیم و دشمن هم دقیقاً از همین نقطه به عنوان نقطه ضعف ما در راستای تحریم‌ها استفاده کرده است.

حجت‌الاسلام رئیسی با تأکید بر اینکه تصدی‌گری دولت نسبت به بخش اقتصادی باید کاهش پیدا کرده و نظارت‌ها افزایش پیدا کند، گفت: ما در سال‌های گذشته تجربه خوبی از تصدی‌گری دولت در بخش اقتصادی نداشتیم، به همین جهت هم باید این تصدی‌گری‌ها کاهش پیدا کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها