امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142282
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۴۱
تعداد بازدید: 34
پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; – گروه ادبیات انقلاب اسلامی؛ علی‌اکبر والایی، نویسنده سه‌‍شنبه این هفته در قالب ...

پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; – گروه ادبیات انقلاب اسلامی؛ علی‌اکبر والایی، نویسنده سه‌‍شنبه این هفته در قالب بیست‌وششمین & laquo;عصرانه ادبی» پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; مورد تجلیل قرار می‌گیرد. فیروز زنوزی جلالی در گفت‌وگوی کوتاهی با فارس به بیان دیدگاه‌های خود در خصوص والایی پرداخت.

زنوزی با بیان اینکه والایی از نظر شخصیتی، انسانی متواضع و خوشدل است، گفت: والایی از نویسندگانی است که دستش را روی قبلش گذاشته و کارش را می کند. او از خیلی ازدغدغه هایی که بسیاری از نویسندگان آنها را دنبال می‌کنند دور است. در پی شهرت و مصاحبه و این مسائل نیست. نویسنده خاموشی است. فرد بسیار صادقی هم است.

وی در ارتباط با سابقه آشنایی خود با والایی نیز گفت: من از سال های بسیار دور با والایی آشنا هستم. از حدود 20 سال قبل و از زمانی که ایشان در حوزه هنری آمد و شد داشتند با هم آشنا بودیم. آن زمان بسیاری از نویسندگان بودند به حوزه رفت و آمد داشتند. جوان بسیار محجوبی بود ودر همان برخورد اول به راحتی می توانستیم به روحیات و خلقیات او پی ببیم. چیزی که حسن بسیار بزرگی برای یک نویسنده است. همیشه وقتی او را با یک لبخند دلنشین می بینم. در ذهنم والایی آدمی است که لبخند جزئی از چهره اوست. چهره متبسم او برای من جالب است.

نویسنده قاعده بازی در ادامه ضمن تشکر از پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; بابت برگزاری سلسله نشست‌های «عصرانه ادبی» و تقدیر از شخصیتی مانند والایی گفت: به نظر من کار بسیار در خور و قابل ستایش است. در زمانه ای که در اکثر گردهمایی‌ها و همایش‌ها و برنامه‌ها خاص شاعران شده است، کمتر می بینیم از نویسنده ای تقدیر شود. با همه ادعاهایی که در این زمینه وجود دارد ولی شخصا کم دیده ام، نویسنده ای مورد تقدیر و تکریم قرار بگیرد.

برنده جایزه ادبی جلال در ادامه افزود: حرکتی که پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در این زمینه می کند بسیار قابل تقدیر است. این باعث دلگرمی اهل قلم می شود. نویسندگان به دلیل حسایست هایی که دارند، نسبت با سایرین روحیات متفاوتی دارند و البته که زود هم تحت تاثیر قرار می گیرند. یکی از این چهره ها همین آقای والایی است. جامعه ادبی ما با نامهربانی های بسیاری روبرو هستند. مسئولان فرهنگی ما از کجا می دانند که امثال والایی ها کجا زندگی می کنند و چه می کنند. اگر به کارنامه بسیاری از این مسئولین نگاه کنید متوجه می شوید که در سطح بسیار پایینی هستند و بسیاری‌شان حتی اصول اولیه مدیریت را نمی دانند. از چنین مدیرانی نمی توان توقع داشت که امثال والایی ها را درک کنند. بی گمان این حرکت های در روحیه نویسنده تاثیر دارد. من به نوبه خودم از این حرکت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; تقدیر می‌کنم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار