امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۹:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142313
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار حسین ساجد‌‌ی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری 79 سارق خبر ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار حسین ساجد‌‌ی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری 79 سارق خبر داد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: از آغازین ساعت بامداد تا هم اینک همکاران ما در مجموعه آگاهی طی عملیات گسترده در تهران و چند شهرستان همجوار توانستند 79 سارق را در قالب 10 باند دستگیر کنند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: از این 79 سارق در قالب 10 باند زورگیر، سارق منزل، سارق خودرو، مواد مخدر و حتی زورگیر از افراد مسن بوده‌اند.

وی با بیان این مطلب که یکی از این باندها به زورگیری از افراد مسن می‌پرداخت، گفت: اعضای این گروه با مراجعه به درب منازل و اغفال زنان مسن به سرقت از آنها می‌پرداختند.

سردار ساجدی‌نیا به سرقت گوشت از قصابی‌ها اشاره و تصریح کرد: یک باند از این سارقین دستگیر شده از قصابی‌ها گوشت‌ها را به سرقت برده و به رستوران‌ها می‌فروختند و در اعترافات خود عنوان داشتند که حتی از شهرهای دیگر گوشت الاغ خریده و به رستوران‌ها در تهران می‌فروختند که هم اکنون اعضای این گروه در حال بازجویی هستند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: پیش از 60 درصد دستگیرشدگان سابقه‌دار هستند حتی گروهی از آنها در چند ماه گذشته آزاد شده‌اند.

وی میانگین سنی سارقان دستگیر شده را 20 تا 30 سال عنوان کرد و افزود: به مالباختگان نیز اطلاع داده شد تا برای شناسایی اموال خود مراجعه کنند.

وی افزود: مالباختگانی که در زمینه لاستیک خودرو و رادیو ضبط تشکیل پرونده داده‌اند و اموالشان از سال 90 به بعد در همین 2 مورد به سرقت رفته است می‌توانند به پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کنند.

این مقام ارشد انتظامی در مورد آمادگی پلیس تهران بزرگ برای خرید نوروزی شهروندان اظهار داشت: هم اکنون عوامل انتظامی در محدوده بازار حضور دارند و گشتی‌های پلیس افزایش یافته‌اند و پلیس برنامه‌ریزی لازم را برای امنیت در خریدهای نوروزی شهروندان به کار خواهد بست.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها