امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142314
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، غلامعلی کامیاب در حاشیه همایش بانکداری الکترونیک در خصوص اجرای دستورالعمل ساماندهی ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، غلامعلی کامیاب در حاشیه همایش بانکداری الکترونیک در خصوص اجرای دستورالعمل ساماندهی صرافی& zwnj;ها و اجرایی شدن فرایند سامانه سنا توسط کانون صرافان اظهارداشت: هنوز آمادگی کامل در کانون صرافان بوجود نیامده که البته در حال آماده سازی هستند.

وی افزود: این کار احتیاج به زمان دارد و نیازمند آن است که سیستم طراحی شده ساده باشد تا به راحتی امکان عملیاتی شدن را داشته باشد.

معاون ارزی بانک مرکزی در پاسخ به این سوال که با این حساب چند ماه زمان باید برای عملیاتی شدن طرح صرف کرد؟ گفت: چند ماه زمان نمی‌برد و در فاصله زمانی چند روز اجرایی خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا با نیروی انتظامی برای ممانعت از فعالیت دلالان در بازار ارز انجام شده است، گفت: هماهنگی‌ها در حال انجام است اما بنده نمی‌توانم در مورد آن صحبت کنم چون این کار وظیفه بانک مرکزی نیست.

کامیاب تصریح کرد: باید فرصت دهیم تا بازار خود را پیدا کند.

وی در واکنش به این سوال که آیا همه درآمدهای نفتی ایران در سال جاری به حساب بانک مرکزی به طور کامل واریز شده است، اظهار داشت: همه درآمدهای نفتی به بانک مرکزی واریز و به بخش‌های مشخص شده طبق قانون تخصیص خواهد یافت.

وی تاکید کرد: این کار در سال‌های گذشته هم انجام شده و هم‌اکنون هم انجام می‌گیرد.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار