امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۸:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142323
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی پهلوان دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در سه محور توهین به پیامبر اعظم (ص)، شرکت ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی پهلوان دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در سه محور توهین به پیامبر اعظم (ص)، شرکت پدیده و پرونده مهدی هاشمی به  آیت الله آملی لاریجانی ریاست قوه قضائیه نامه‌ای نوشت.

متن این نامه به شرح ذیل است:

« ضمن عرض خدا قوت و توفیقات روز افزون برای حضرتعالی و مجوعه تحت مدیریتتان که با وجود حضور جنابعالی و تغییرات اخیر قوت بیشتری به خود گرفته است، در عین تقدیر از اراده قاطع جنابعالی و قوه در مبارزه عملی با فساد و تبعیض با توجه به تاکیدات اخیر مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای مد ظله العالی همچنین روند توهین‌های پیاپی به مقدسات اسلام عزیز ذکر مواردی را برای تاکیدات بیشتر لازم می‌دانیم.

پیشتر در بیانیه‌ای خطاب به قوه قضائیه تشکیل مرجع قضایی «فرا ملی» برای حمایت از مستضعفان درخواست شد، که موجب تحرک بیشتر بخش حقوق بشر قوه بود. در همین راستا بار دیگر از قوه محترم تقاضا می‌شود برای جلوگیری از اهانت مجدد به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) «قانون منع توهین به مقدسات ادیان الهی» با همت شما در جهان مطرح و پی گیری شود تا انشاالله دیگر شاهد چنین توهین‌هایی به ساحت مقدس ایشان نباشیم.

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان معتقد است که مبارزه مؤثر با «فقر و فساد و تبعیض» مقدمه عدالت گستری در هرجامعه انسانی است؛ با توجه به اراده قوه در این مساله و برگزاری دادگاه‌های متعدد برای رسیدگی به تخلفات متخلفان ورای سمت و نسبت‌های فامیلی همانگونه که در پرونده آقای رحیمی مشاهده کردیم، خواهشندیم مشی خود را در این راه طولانی ادامه داده و به هیچ وجه در مقابل فشارهای مفسدان تساهلی صورت ندهید، علی الخصوص در پرونده آقای مهدی هاشمی چرا که ایشان یکی از بزرگترین آقا زاده‌های مملکت محسوب می‌شوند، برگزاری دادگاه و صدور رای نهایی ایشان بدون تساهل و تسامح موید مصون نبودن هیچ مجرمی در جمهوری اسلامی دارد چه ارتباط فامیلی با افراد سرشناس داشته باشد چه یک فرد عامی باشد. متاسفانه روند رسیدگی به پرونده ایشان بسیار طولانی شده است و همچنین فقدان هرگونه خبری از روند بررسی پرونده ما بیشتر نگران کرده است لذا از حضرتعالی خواشمندیم دستور فرمایید روند دادگاه تسریع شده و اخبار جلسات مانند پرونده سه هزار میلیاردی، به صورت منظم هر جلسه توسط سخنگو به سمع و نظر عموم مردم برسد.

و اما در پرونده شرکت پدیده که اخیرا توسط دادستان مطرح شده است باید از همت مجموعه در برخورد با تخلفات اقتصادی و پیشگیری از فسادهای بزرگ تشکر کرد. البته با توجه به سرمایه گذاری تعداد زیادی از مردم مشهد در این شرکت لازم است هرچه سریعتر به تخلفات صورت گرفته رسیدگی و وضعیت پول مردم مشخص شود، به گونه‌ای که مردم در این پرونده متضرر نشوند و از حقوق ایشان دفاع شود.

در پایان از زحمات و تلاش‌های بی دریغ حضرتعالی در قوه قضائیه و همت بلندتان در برقراری عدالت کمال تشکر را داریم.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها