امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142328
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۰
تعداد بازدید: 250
  مسعود بصیری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی ...

 

مسعود بصیری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی و  آمریکای شمالی برای دعوت به شناخت بی‌واسطه از اسلام ، اظهار داشت: بر همین اساس سازمان بسیج رسانه کشور نامه‌ای را برای مدیران مسئول نام آشنای دنیا به زبان فارسی، انگلیسی و عربی برای یادآوری مجدد پیام مقام معظم رهبری ارسال خواهد کرد.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور افزود: در این نامه پیام اخیر مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی و آمریکای شمالی یک بار دیگر گوشزد می‌شود ضمن آنکه در این نامه درخواست داریم تا فارغ از نگاه‌های حزبی و جناحی و همچنین وابستگی احتمالی به کارتل‌‌های اقتصادی و سیاسی غرب اجازه دهند تا جوانان غربی با حقیقت جمهوری اسلامی ایران و با حقیقت اسلام آنگونه که هست، آشنا شوند.

وی با اعلام اینکه در این نامه، مدیران مسئول رسانه‌‌ها به استقلال رای و استقلال اطلاع‌رسانی دعوت شده‌اند، افزود: همچنین آنان را از مانع شدن در برابر جوانان و افزایش آگاهی و دانش آنها نسبت به دین مبین اسلام پرهیز داده‌ایم.

بصیری با بیان اینکه تعداد رسانه‌های مستقل در دنیا بی‌شمار است، اضافه کرد: اما چند رسانه در دنیا به خصوص در غرب وجود دارد که آشکارا با کارتل‌های اقتصادی و سیاسی صهیونیست در ارتباط هستند و برخی از صهیونیست‌‌های افراطی آنها را هدایت می‌کنند بر همین اساس اجازه شنیده شدن صدای جمهوری اسلامی ایران و همچنین صدای مستضعفان و مظلومانی را که سخن حق می‌گویند و در مقابل منافع لابی صهیونیست می‌ایستند، نمی‌دهند.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور ضمن ابراز امیدواری بر حمایت و کمک رسانه‌ها‌ی آزادی‌خواه جهان برای شنیدن شدن هرچه بهتر و بیشتر پیام حقیقت اسلام در هر گوشه دنیا، خاطرنشان کرد: این نامه به مدیران رسانه‌های نام‌آشنا در  اروپا، آمریکا و برخی از کشورهای منطقه ارسال می‌شود.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها