امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142337
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۰
تعداد بازدید: 146
اسماعیل جلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون تلفیق بودجه اظهار داشت: مقرر ...

اسماعیل جلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون تلفیق بودجه اظهار داشت: مقرر شد، دولت تا سقف 56 هزار و 500 میلیارد تومان از محل صادرات نفت در لایحه بودجه سال آینده استفاده کند.
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس تصریح کرد: قیمت هر بشکه نفت در بودجه به دولت واگذار شده که براساس آنچه در سال آینده رخ می‌دهد، تعیین شود و دیگر موضوع قیمت نفت محل بحث نیست.
جلیلی تأکید کرد: دولت در لایحه بودجه 72 هزار میلیارد تومان از درآمدهای نفتی را پیشنهاد داده بود که اکنون این سقف درآمدی نفت کاهش یافته است و مابقی آن را از محل درآمد و هزینه و صرفه‌جویی در هزینه‌های مختلف تأمین خواهد کرد.
به گزارش فارس کاهش سقف درآمد نفتی در لایحه بودجه بر اساس سیاست اقتصاد مقاومتی قلمداد می‌شود.
با توجه به این که دولت پیشنهاد 72 دلاری برای قیمت هر بشکه نفت ارائه کرده بود، اکنون با کاهش سقف درآمد نفتی به 56.5 هزار میلیارد تومان، عملا قیمت هر بشکه نفت موضوعیت ندارد و دولت تا سقف یاد شده می‌تواند درآمد نفتی داشته باشد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها