امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142348
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۱
تعداد بازدید: 65
حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به جزئیات سفر رئیس‌ جمهور به استان اصفهان اظهار داشت: رئیس‌ جمهور پس از ورود به استان اصفهان در جمع مردم استان سخنرانی خواهد داشت و دیدار با نخبگان استان و خانواده‌های شهدا از دیگر برنامه‌های وی در این سفر خواهد بود.

وی افزود: تفاوت این سفر هیأت دولت با سایر سفرهای استانی در این است که در این سفر رئیس‌ جمهور جلسه‌ای را با کارآفرینان و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی خواهد داشت که این برنامه مازاد بر برنامه‌های دیگر در سفرهای استانی است.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان خاطرنشان کرد: رئیس‌ جمهور در سفر خود به اصفهان تنها به مرکز استان سفر خواهد داشت و تنها وزرا به شهرهای مختلف استان سفر می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هیأت دولت در سیزدهمین سفر استانی خود قرار است تا هفته آینده (15 و 16 بهمن) به استان اصفهان سفر کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار