امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142353
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۱
تعداد بازدید: 38
محمد خونچمن رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره جلسه شب ...

محمد خونچمن رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره جلسه شب گذشته این تشکل سیاسی اظهار داشت: اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به مناسبت دهه فجر با سیدحسن خمینی دیدار خواهند کرد و بیانیه‌‌ای را به مناسبت دهه فجر صادر می‌کنند.

وی درباره آخرین تصمیم‌گیری‌ها برای عضویت 5 حزب در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، گفت: این بخش دارای ساز و کارهای مختلفی است که هم اکنون کمیته سیاسی در حال بررسی است.

خونچمن در پاسخ به این پرسش که این بررسی‌ها در چه مرحله‌ای قرار دارد، گفت: بررسی‌ها هنوز مقدماتی است چرا که برای عضویت ابتدا باید مدارک و اسناد ارائه شده مورد بررسی قرار بگیرد و سپس با خود اعضای آن احزاب نیز جلسه‌ای برگزار شود.

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تاکید کرد: با توجه به مدارکی که به شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از سوی این احزاب ارائه شده ممکن است بررسی‌های عضویت این احزاب کمی به درازا بکشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها