امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۱:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142363
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۱
تعداد بازدید: 60
محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اظهارات ...

محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اظهارات نایب& zwnj;رئیس مجلس آلمان در مورد حمایت از رفع حصر سران فتنه، گفت: باید پاسخ مناسبی به اظهارنظرهای نایب‌رئیس مجلس آلمان داده می‌شد، از سوی دیگر این اظهارات باعث می‌شود تا افکار عمومی بدانند که چه نیت نادرستی در حمایت از جریانات مسئله‌دار در کشور و جود دارد.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: کسانی که در دوران دفاع مقدس بمب‌های شیمیایی را در اختیار دشمنان ما قرار می‌دادند تا نه تنها ملت ما بلکه علیه ملت‌ خودشان هم استفاده کنند، بعید نیست که از مجرمان دیگر هم دفاع کنند اما مردم ما باید بدانند که ریشه همه این اظهارنظرها یکی است.

فرهنگی همچنین خاطرنشان کرد: مسئولان ما باید در مواجه با اظهارات نایب‌رئیس مجلس آلمان و موارد مشابه همانند شهید رجایی عمل کنند که در سازمان ملل در مقابل اظهارنظرهای این چنینی جنایات جنایتکاران را آشکار کرد.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نایب‌رئیس مجلس آلمان در جریان سفر خود به تهران و در دیدار با محمدرضا عارف موضوع رفع حصر سران فتنه را مطرح کرده و عنوان کرده بود که شورای نگهبان در ایران اجازه حضور همه نامزدها در انتخابات را نمی‌دهد که نمایندگان مجلس و کارشناسان چنین اظهاراتی دخالت آشکار در امور داخلی کشورمان توصیف کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها