امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142367
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۱
تعداد بازدید: 16
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، بر اساس مصوبه هیأت وزیران، مبلغ سی میلیارد ریال برای ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، بر اساس مصوبه هیأت وزیران، مبلغ سی میلیارد ریال برای تأمین آب شرب شهر عنبران ناشی از پدیده خشکسالی در اختیار استانداری اردبیل قرار می گیرد.

در مصوبه هیأت وزیران آمده است:

1- مبلغ سی میلیارد (000ر000ر000ر30) ریال به صورت تملک دارایی سرمایه ای از محل منابع ماده (10) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، موضوع بند (ش) ماده (224) قانون برنامه پنجم توسعه، برای تأمین آب شرب شهر عنبران ناشی از پدیده خشکسالی در اختیار استانداری اردبیل قرار می گیرد تا برابر قوانین و مقررات مربوط اقدام شود.

2- استانداری اردبیل موظف است ضمن نظارت بر اجرای این تصویب نامه، گزارش عملکرد اعتبار یاد شده را هر سه ماه به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ارسال کند.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور این مصوبه را در تاریخ 1/11/1393 برای اجرا به وزارت کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور ابلاغ کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها