امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۶:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142381
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۱
تعداد بازدید: 34
حجت الاسلام یحیی صالح‌نیا امام جمعه غرب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره سکوت دولت ...

حجت الاسلام یحیی صالح‌نیا امام جمعه غرب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره سکوت دولت برابر  افزایش گستاخی‌های غرب، اظهار داشت: به نظر می رسد دولت لبه تیز شمشیر خود را با تغییر وضعیت 180 درجه‌ای به سمت داخل چرخانده است بنابراین یک مصونیت برای دشمنان ما ایجاد شده است.

وی افزود: اگر دولت تنها به آیه شریفه «اشداعلی الکفار رحما بینهم» عمل می‌کرد این حد از گستاخی دشمنان را شاهد نبودیم به گونه‌ای که یک زن مسئول دست چندم آلمان بیاید و در داخل خاکمان برای ما تعیین تکلیف کند.

این عضو هیئت علمی دانشگاه با بیان اینکه دولت موضع خود را از تواضع برابر غرب و تکبر در داخل به تواضع در داخل و تکبر برابر غرب تغییر دهد، گفت: واقعاً برای ما این سکوت دولتمردان و دستگاه دیپلماسی برابر تمام اتفاقات اخیر نظیر هتک حرمت پیامبر گرامی اسلام قابل هضم نیست.

رئیس کمیته مراجع و روحانیون شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: اگر دوستان دولت می‌گویند که برای آنان چرخه اقتصاد مهمتر از چرخیدن سانتریوفیوژهاست ما هم می ‌گوییم که عزت ملی و دینی برای ما مهم است و برای همین عزت و آبروست که صدها هزار شهید تقدیم این مملکت شده تا ذره‌ای احساس حقارت برای نسل‌های آینده به یادگار گذاشته نشود.

حجت‌الاسلام صالح‌نیا تاکید کرد:‌ امروز چرخیدن سانتریوفیوژها دقیقاً رابطه مستقیم با عزت ما دارد و عزیزان این پنبه را از گوش خود بیرون کنند و بدانند که مردم ایران شرافت دینی و ملی خود را به لبخندهای آمریکایی نمی‌فروشند.

وی همچنین تصریح کرد:‌ بازی پوچی که آمریکا با ایران انجام می‌دهد و در برابر یک لبخند و پیاده روی عبور ایران از خط قرمزهایش را به انتظار می‌نشیند ناشی از رفتارها و توقعات غلطی است که آقایان برای آن‌ها ایجاد کرده‌اند.

این استاد حوزه و دانشگاه گفت:‌ توصیه می‌کنم آقایان جایی هم برای بالیدن نسل‌های آینده این مملکت بگذارند و نگذارند آبرویی که نظام به واسطه خون شهدا، امام(ره) و حضرت آقا کسب کرده به مرز نابودی کشانده شود. 

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها