امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142402
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۱
تعداد بازدید: 44
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شهرام گیل آبادی با اشاره به برپایی نخستین دوره جشنواره رسانه‌های شهری توسط شهرداری تهران، افزود:

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شهرام گیل آبادی با اشاره به برپایی نخستین دوره جشنواره رسانه‌های شهری توسط شهرداری تهران، افزود: اختتامیه جشنواره رسانه‌های شهری در روز شنبه نهم اسفندماه برگزار می‌شود.

رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران با تاکید بر اهمیت آموزش در ارتقا کیفی اخبار گفت:در حاشیه این جشنواره ورک شاپ هایی با حضور اساتید داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

گیل آبادی در خصوص اهدای جوایز به نفرات برتر این جشنواره نیز یادآور شد: به نفرات برترین 30 میلیون ریال و به نفرات برگزیده 20 میلیون ریال در هر بخش اهدا می‌شود. این در حالیست که هر شرکت‌کننده می‌تواند 3 اثر را در هر بخش به سامانه جشنواره ارسال کند.

وی با پرداختن به بخش‌های مختلف جشنواره رسانه‌های شهری در دو محور «شهر و فرهنگ» و «شهر و خدمات شهری» بیان کرد:به همراه آثار مکتوب، ارسال فایل آن به صورت word وpdf الزامی است. ضمن اینکه از آنجایی معتقدیم انتقادهای سازنده می‌تواند مدیریت شهری را در تصمیم گیری بهتر یاری دهد و برای رفع برخی شبهات؛ تاکید می‌کنم از مطالب انتقادی نیز استقبال می‌کنیم.

گیل آبادی با بیان اینکه آثاری می‌توانند در جشنواره شرکت کنند که از تاریخ 1/8/92 تا 20/11/93 تولید شده باشند، افزود: مهلت ارسال آثار تمدید نخواهد شد و برای شرکت در این جشنواره تکمیل فرم ثبت نام در سامانه یا ارسال به نشانی الکترونیکی urbanmediafestival@tehran.ir برای هر شرکت کننده الزامی ا‌ست.

به گزارش شهرنوشت جایزه ویژه جشنواره با عنوان «نشان میلاد» به بهترین اثر رسانه ای با موضوع «تهران و مدیریت جهادی» تعلق خواهد گرفت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها