امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142407
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۱
تعداد بازدید: 17
لاله افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به وجود دوگانگی‌‌ها در میان دستگاه‌‌های مختلف اعم از قوه

لاله افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به وجود دوگانگی‌‌ها در میان دستگاه‌‌های مختلف اعم از قوه قضاییه و وزارت ارشاد برای فیلتر برخی از شبکه‌های اجتماعی اظهار داشت: در چنین شرایطی و برای فیلتر شبکه‌های اجتماعی شورای عالی فضای مجازی باید تصمیمات لازم را اتخاذ کند.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: در ادامه این تصمیمات حکم قضایی داده می‌شود که سایر دستگاه‌ها باید پیگیری کنند.
وی پذیرش آنچه که بر اساس قانون و ساختارهای قانونی کشور است را الزامی دانست و گفت: انتظار داریم تمامی دستگاه‌ها به احکام قانونی پایبند باشند تا از بروز دوگانگی جلوگیری شود.
به گفته نماینده مردم تهران در خانه ملت، با چنین شرایطی حرمت مصوبات و قوانین نیز رعایت می‌شود.
افتخاری حرکت بر اساس ضوابط و قوانین در میان دستگاه‌ها را موجب یک‌صدایی در بخش‌های مختلف جامعه عنوان کرد و بیان داشت: در چنین شرایطی اختلاف سلیقه و نظر پیش‌ نمی‌آید.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگر در این میان هر دستگاهی( وزارت ارشاد) احساس تکلیف برای اظهارنظر کند علاوه بر از بین رفتن حرمت قوانین ، مردم نیز دچار سرگردانی می‌شوند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها