امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142410
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۱
تعداد بازدید: 38
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید امیر محسن ضیایی در جلسه شورای مدیران این جمعیت که عصر روز گذشته برگزار شد، به استمرار برگزاری جلسه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید امیر محسن ضیایی در جلسه شورای مدیران این جمعیت که عصر روز گذشته برگزار شد، به استمرار برگزاری جلسه شورای مدیران جمعیت هلال احمر اشاره کرد و افزود: اینکه جمعیت هلال احمر در چه نقطه ای از تعالی خود قرار دارد و تا رسیدن به نقطه مطلوب چه اقداماتی باید انجام بدهد، نیازمند ارزیابی کارشناسی و فوری دارد.
وی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر مجموعه‌ای از سازمان های اجتماعی و مشارکت های مردمی، داوطلبانه و امداد و نجات و اقتصادی در خدمت مردم است، افزود: مسلما می توان جمعیت هلال احمر را به گونه ای مدیریت کرد تا تمامی سازمان های زیرمجموعه این جمعیت در جهت تقویت یکدیگر برآیند و در این زمینه اجرای یک بازسازی سازمانی ضروری به نظر می رسد.
رئیس جمعیت هلال احمر یادآور شد: این بازسازی به معنای انجام تغییرات کلیشه ای در جمعیت نیست بلکه قابلیت های مدیران استانی و ستادی رصد و قطعا از توان مدیران داخلی و حتی کارشناسان زبده جمعیت استفاده خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه در هر زمان که جمعیت هلال احمر فعالیت های قابل قبول و مطلوبی ارائه داده است، اعتبارات افزایش پیدا کرده، اظهار کرد: پاسخگویی جمعیت هلال احمر در نظر مردم بیش از سایر فعالیت ها نمود دارد و به گونه ای پاسخگویی به نیازهای مردم پیشانی فعالیت های جمعیت هلال احمر است.
مردم خدمات هلال احمر را به خوبی حس می کنند
ضیایی با اشاره به اینکه تمامی مدیران جمعیت هلال احمر باید از امدادگران و داوطلبان این جمعیت جلوتر باشند، تصریح کرد: تمامی کارکنان جمعیت هلال احمر باید برنامه 2 را آموخته باشند و خدمات پشتیبانی جمعیت بایستی به نحو مطلوب اجرا شود.
وی یادآور شد: شاید مردم هنوز تا آنجایی که لازم است با فعالیت های جمعیت هلال احمر در زمینه های داوطلبان، مشارکت های مردمی و جوانان آشنا نباشند، اما فعالیت های امداد و نجات جمعیت هلال احمر برای مردم به خوبی ملموس بوده و خدمات ارائه شده از سوی این جمعیت برای مردم ارزشمند است.
رئیس جمعیت هلال احمر به غیر سیاسی بودن این جمعیت اشاره و اذعان کرد: هر نوع خدمتی که از سوی جمعیت هلال احمر ارائه می شود فارغ از رنگ، جنسیت و فرقه است و فعالیت های این جمعیت همگی از جنس جهادی است و تمامی امور باید در راه رضای خدا و جلب رضایت مردم باشد.
افزایش کارایی و صرفه جویی؛ سرلوحه کارکنان جمعیت هلال احمر
رئیس جمعیت هلال احمر تاکید کرد: تمامی مدیران و کارکنان جمعیت هلال احمر بایستی افزایش کارایی و صرفه جویی را سرلوحه کارهای خویش قرار دهند، تا بتوانیم با حذف هزینه های غیر ضروری به رفاه بیشتر کارکنان و همچنین قشر خدوم جمعیت یعنی امدادگران بپردازیم.
ضیایی به پایش تمامی بخش های مختلف جمعیت هلال احمر در حوزه مدیریتی و پایین تر اشاره کرد و افزود: یکی از کارهایی که به زودی انجام می شود تحلیل وضعیت است که از تمامی مدیران می خواهیم تا در این زمینه حداکثر همکاری را داشته باشند.
به گفته رئیس جمعیت هلال احمر جلسات شورای مدیران این جمعیت از این پس به صورت دوره ای و مستمر برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها