امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142434
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۱
تعداد بازدید: 59
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از شبکه المیادین، روزنامه یدیعوت احارانوت اسرائیل، طی مطلبی مدعی شد، حزب الله ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از شبکه المیادین، روزنامه یدیعوت احارانوت اسرائیل، طی مطلبی مدعی شد، حزب الله لبنان در تاریخ 16 فوریه آینده و همزمان با روی کار آمدن رئیس ستاد مشترک جدید ارتش اسرائیل، حمله تلافی جویانه خود را عملیاتی خواهد کرد.

این روزنامه در ادامه نوشت: در بین سران امنیتی اسرائیل، این موضوع مطرح است که موعد معارفه رئیس ستاد مشترک ارتش به تعویق بیفتد، چرا که اطلاعاتی به دست آمده است مبنی بر اینکه، حزب الله در این روز قصد دارد در مرزهای شمالی، عملیات تلافی جویانه انجام دهد.

در روز یکشنبه 18 اکتبر گذشته، حمله بالگرد رپیم صهیونیستی در استان قنیطره واقع در جنوب سوریه و نزدکی به مرز جولان، 6 تن از اعضای حزب الله و یک فرمانده ایرانی به شهادت رسیدند.

پس از این حمله، ارتش و نیروهای امنیتی صهیونیستی، مدام نسبت به عملیات تلافی جویانه حزب الله و یا ایران هراس دارند، به گونه ای ارتش صهیونیستی به طور گسترده به حالت آماده باش درآمده است.

ابعاد، این ترس به حدی است که، لیبرمن وزیر خارجه اسرائیل در دیدار با وزیر خارجه روسیه از وی خواسته است تا به مقامات ایرانی این پیام را برساند که «آرام باشید» و «ما به دنبال متشنج کردن فضا نیستیم.»

انتهای پیام/ 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار