امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142442
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۱
تعداد بازدید: 27
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، « یوسف قرضاوی» که ریاست مرکز به اصطلاح « اتحادیه جهانی علمای ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، « یوسف قرضاوی» که ریاست مرکز به اصطلاح « اتحادیه جهانی علمای مسلمان» را برعهده دارد، در اظهاراتی تحریک آمیز از جوانان عضو اخوان المسلمین و طرفداران این گروه خواست که همزمان با چهارمین سالروز انقلاب 25 ژانویه با حضور در خیابان ها و میادین ضد نظام فعلی و حکومت مصر تظاهرات کنند و به ایجاد ناآرامی و خشونت و ایجاد رعب و وحشت درمیان شهروندان بپردازند.

مفتی مصری مقیم قطر با انتقاد از شورای نظامی که قدرت را در مرحله انتقالی و پس از سرنگونی نظام مبارک دراختیار دارد، گفت: نظام فعلی مصر، تکمیل کننده حکومت نظامی است که از انقلاب ژوئیه 1952 آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، قرضاوی انتخابات ریاست جمهوری در مصر را که در روزهای 26 و 27 می سال گذشته برگزار شد و در آن عبدالفتاح السیسی به پیروزی رسیده است را تحریم کرد و محمد مختار جمعه وزیر اوقاف مصر در واکنش به آن از وی خواست به روانپزشک مراجعه کند.

روابط قرضاوی با موسسه الازهر بسیار متشنج است؛ و الازهر درگذشته از وی به شدت انتقاد کرده و اظهارات و فتواهای وی را گمراه کننده خوانده و گفته بود که وی فقط آرای حامیانش را قبول دارد.

درگیری های روز گذشته همزمان با سالروز انقلاب 25 ژانوایه بین هواداران اخوان المسلمین و نیروهای امنیتی در مناطق مختلف این کشور، بیش از 20 کشته و بیش از 80 مجروح برجای گذاشت.

انتهای پیام/ح

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها