امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14245
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۴۳
تعداد بازدید: 167
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اکبر ولایتی مشاور ارشد مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل در مراسم «یادمان ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی اکبر ولایتی مشاور ارشد مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل در مراسم «یادمان طلایه‌داران آفتاب» که یادواره شهدای حزب مؤتلفه اسلامی بود حضور یافت.

وی در ابتدای سخنان خود اشاره‌ای به ریشه‌های شکل‌گیری حزب مؤتلفه اسلامی داشت و تصریح کرد: اگر بخواهیم جایگاه حزب مؤتلفه را بیان کینم باید به گذشته و تاریخ انقلابمان بنگریم. این حزب تبلور آرمان‌های اسلامی و ادامه دهنده نهضت امام خمینی(ره) بود.

ولایتی در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: کسانی که سخنان امام(ره) را چاپ و منتشر می‌کردند افراد حزب مؤتلفه بودند و با این کارشان راه جدیدی را آغاز کردند و اگر بخواهیم نقشی برای فدائیان اسلام که سلف مؤتلفه است و خود حزب مؤتلفه بیان کنیم باید آنان را احیاء کنندگان ارزش‌های اسلامی بدانیم. در واقع حزب مؤتلفه پایه‌گذار بیداری اسلامی بعد از شهادت شیخ فضل‌الله نوری بود.

مشاور ارشد مقام معظم رهبری با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم خاطرنشان کرد: این انتخابات یک مصرع حماسه سیاسی بود که با انفاس قدسی رهبری و پیروی مردم، آن جوش و خروش لازم ایجاد شد و مردم پای صندوق رأی آمدند و باعث خوشحالی ما شد.

وی با تبریک به رئیس‌جمهور منتخب اظهار داشت: بعد از برگزاری انتخابات در رقابت‌های مشروع و با متانت، رئیس‌جمهور جدید را همه باید کمک کنند وظیفه مردم نیز علاوه بر رأی دادن حمایت کردن نیز هست.

علی اکبر ولایتی در ادامه سخنان خود پیرامون حضور مردم در انتخابات گفت: مهمترنی سلاح بازدارانده برای طمع بیگانگان به جمهوری اسلامی همین اتحاد و انسجام مردم است. در واقع ضد موشک جمهوری اسلامی، اجتماع و اتحاد مردم است.

وی افزود: دشمنان بر این موضوع بیشتر تکیه می‌کنند که مردم با حضورشان پای صندوق‌های رأی در حقیقت ندای رهبری را پاسخ گفتند و ما نیز از این بابت خوشحالیم.

ولایتی در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از حزب مؤتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: از اینکه حزب مؤتلفه اسلامی به ریاست آقای عسگراولادی و دبیرکلی آقای حبیبی از بنده در انتخابات حمایت کرد تشکر می‌کنم. من اثرات این حمایت را در سراسر ایران نسبت به خودم دیدم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها