امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142451
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۱
تعداد بازدید: 78
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گردان‌های حزب الله عراق امروز(دوشنبه) در بیانیه‌ای اعلام کرد که مواضع گروه ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گردان‌های حزب الله عراق امروز(دوشنبه) در بیانیه‌ای اعلام کرد که مواضع گروه تکفیری داعش در منطقه «السنجاریه» واقع در شرق الرمادی استان الانبار را با موشک‌های پیشرفته هدف قرار داده است.

در این بیانیه آمده است: «مقاومت اسلامی عراق امروز به ندای عملیات الانبار و عشایر آن برای حمایت از این عملیات نظامی لبیک گفت و علیه داعش جنایتکار در منطقه السنجاریه واقع در شرق شهر الرمادی اقدام کرد».

حزب‌الله عراق افزود: «مقاومت اسلامی در راستای حمایت از عملیات الانبار و نیروهای عشایر و برای پاکسازی آن از وجود لوث عنصار تکفیری، با موشک‌های پیشرفته به مواضع تکفیری‌ها در اطراف و داخل منطقه السنجاریه حمله کرد».

در ادامه این بیانیه آمده است:«حمله موشکی حزب‌الله به مواضع دفاعی داعش با نظارت متخصصان نظامی مقاومت در حالی صورت گرفت که نیروهای ارتش عراق و عشایر از سه محور در سنجاریه در حال پیشروی هستند».

همزمان با آغاز عملیات گسترده برای آزادسازی مناطقی از شهر رمادی در استان الانبار، دراین شهر مقررات منع رفت و آمد اعلام شد.

سرتیپ ستاد "کاظم الفهدوای" فرمانده پلیس الانبار، گفت: نیروهای عراق صبح امروز مقررات منع رفت و آمد همه جانبه ای را در شهر رمادی تا اطلاع ثانوی برقرار کردند.

وی به السومریه نیوز گفته که این مقررات همزمان با آغاز عملیات گسترده با مشارکت همه واحدهای ارتش و پلیس و کمک نیروهای عشایر و نیروهای واکنش سریع به منظور آزادسازی مناطقی از شهر رمادی که در کنترل داعش است، اجرا شد.

الفهداوی خاطرنشان کرد: نبرد ادامه دارد و به احتمال زیاد بخشی از مناطق رمادی امروز آزاد خواهد شد.

انتهای پیام/ح

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها