امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۵:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142471
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۱
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برخی از فعالان صهیونیست اقدام به توزیع رایگان نشریه شارلی‌ابدو در میان ساکنان ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برخی از فعالان صهیونیست اقدام به توزیع رایگان نشریه شارلی‌ابدو در میان ساکنان سرزمین& zwnj;های اشغالی کردند. این نشریه با چاپ تصاویر موهن به پیامبر اکرم (ص) در روزهای گذشته موجب خشم مسلمانان شده بود.

پایگاه ایریش‌تایمز گزارش داد برخی از فعالان صهیونیست و حزب آویگدور لیبرمن، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی نسخه‌های از این نشریه فرانسوی را  خریداری و آن را به طور رایگان میان ساکنان سرزمین‌های اشغالی توزیع کرده‌اند.

این اقدام پس از آن صورت گرفت که بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای کتاب در فلسطین اشغالی بعد از اعتراض غیریهودی‌های اسرائیل از اقدام به فروش این نشریه خودداری کرد و فقط نسخه‌هایی از آن را به طور آنلاین به فروش رساند.

 آویگدور لیبرمن، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی پس از این اقدام از تصمیم حزب «اسرائیل خانه ما» برای توزیع هزاران نسخه از شماره اخیر این نشریه که شامل کاریکارتوهای موهن علیه پیامبر اسلام (ص) بود خبر داد و آن را اقدامی در راستای «آزادی بیان» توصیف کرد.

این نشریه فرانسوی چند هفته پیش کاریکاتوری از پیامبر اسلام (ص) چاپ کرد و یک هفته بعد از آن هم این شماره از نشریه را پنج میلیون نسخه چاپ کرد. این اقدام خشسم جهان اسلام را به همراه داشت.انتهای پیام/ا.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار