امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۲:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142477
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۱
تعداد بازدید: 219
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، نسخه اصلی این فیلم باعث شهرت بین‌المللی استیو مک کوئین شد.این نسخه در سال 1958 به روی پرده سینماها رفت و با ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، نسخه اصلی این فیلم باعث شهرت بین‌المللی استیو مک کوئین شد.این نسخه در سال 1958 به روی پرده سینماها رفت و با استقبال تماشاگران در آمریکا و بقیه کشورهای جهان روبرو شد.

قصه این فیلم ترسناک و دلهره آمور علمی تخیلی، در باره حضور یک قطره چسبناک و غلیظ فضایی روی کره زمین است.

این موجود فضایی شروع به ارتزاق از انسان‌ها می‌کند و روز به روز بزرگ‌تر می‌شود.اهالی منطقه‌ای که این موجود بیگانه فضایی در آن جا ساکن است، هشدارهای گروهی از نوجوانان را (که متوجه فعالیت‌های این بیگانه فضایی شده‌اند) جدی نمی‌گیرند.

نکته جالب این است که نسخه اصلی فیلم در دهه پنجاه میلادی با هزینه ای 240 هزار دلاری تهیه شد. در حال حاضر، این رقم بسیار کمتر از رقم دستمزد سیاهی لشکرهای نسخه جدید است.

در دهه هفتاد میلادی صنعت سینما به سراغ دوباره سازی «بلاب» رفت و لاری هگمن امر کارگردانی آن را به عهده گرفت.

در دهه هشتاد میلادی هم یک بار دیگر این فیلم صاحب یک نسخه تازه شد. کوین دیلون و چاک راس بازیگر و کارگردان این فیلم بودند.

تهیه کنندگان نسخه جدید فیلم می گویند چهارمین نسخه سینمایی این درام ترسناک، به نسخه اصلی آن وفادار خواهد بود.

سایمن وست فیلم ساز سرشناس سینما برای کارگردانی نسخه تازه، پشت دوربین قرار خواهد گرفت. او سازنده فیلم‌های اکشن موفقی مثل «هواپیمای حمل محکومین» و قسمت دوم «بی مصرف ها» است.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها