امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۷:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142481
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۵۱
تعداد بازدید: 192
گلعلی بابایی رئیس سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس، در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در ارتباط با زمان ...

گلعلی بابایی رئیس سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس، در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در ارتباط با زمان برگزاری اختتامیه شانزدهمین جشنواره کتاب سال دفاع مقدس گفت: اختتامیه شانزدهیمن جشنواره کتاب سال دفاع مقدس که فراخوان آن در تابستان سال جاری منتشر شده بود به طور قطع امسال برگزار می‌شود.

وی افزود: روز برگزاری اختتامیه به صورت دقیق مشخص نیست ولی چیزی که مسلم است این خواهد بود که تا پایان سال، این جشنواره برگزیدگان خود را خواهد شناخت.

این پژوهشگر حوزه دفاع مقدس پیش از این در مورد حضور حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در اختتامیه این جشنواره خبر داده بود، که اینبار اینطور اظهار کرد: دفتر ریاست جمهوری برای حضور رئیس جمهور در اختتامیه این جشنواره قول مثبت داده‌اند اما هنوز به صورت قطعی مشخص نیست. باید دفتر رئیس جمهور  در مورد حضور وی پاسخ دهد.

شانزدهمین جشنواره کتاب سال دفاع مقدس که فراخوان آن در نیمه تابستان اعلام شده حدود 2 هزار و 563 جلد کتاب در آن مورد داوری قرار گرفته و آثار راه یافته به مرحله نهایی داوری در بخش های مختلف از سوی دبیرخانه این جشنواره اعلام شده است.

انتهای پیام/و

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها