امروز : یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 29
۰۰:۱۰
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1425
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۲۹
تعداد بازدید: 282
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از اصفهان، آیت‌الله العظمی حسین مظاهری در دیدار علی‌اکبر ولایتی اظهار کرد: تقاضایی که از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از اصفهان، آیت‌الله العظمی حسین مظاهری در دیدار علی‌اکبر ولایتی اظهار کرد: تقاضایی که از کاندیداهای اصولگرایان دارم این است که متحد شوند و گرنه شکست می‌خورند که این وحدت باید پیش از آغاز ثبت‌نام رسمی کاندیداها شکل بگیرد.

وی افزود: آقای ولایتی چهره شناخته شده‌ای هستند و نقطه ضعفی هم ندارد بنابراین ایشان نیازی به تبلیغات ندارد.

رئیس حوزه علمیه اصفهان تأکید کرد: معنای اصولگرایی این است که همه برای یک هدف واحد و یک نفر متحد شویم در حالی که اکنون تعداد زیادی کاندیداها را در صف اصولگرایان شاهد هستیم.

* از رفتارهای انتخاباتی اصولگراها می‌ترسم

وی تصریح کرد: من از برخی رفتارهای انتخاباتی اصولگراها می‌ترسم چرا که برخی برای خواسته‌های نفسانی و برخی با نیت قربةالی‌الله جلو آمدند در حالی که باید با هم متحد شوند تا به نتیجه مطلوب مردم و نظام برسیم.

آیت‌الله مظاهری تأکید کرد: توصیه همیشگی من به کاندیداها این است که به جای آنکه دیگران را تخریب کنید تنها درباره خودتان و توانایی‌های خود سخن بگویید.

وی ادامه داد: رئیس جمهوری باید انتخاب شود که همه مردم حرفش را قبول داشته باشد و توانایی مدیریت مشکلات کشور را داشته باشد.

وی تأکید کرد: رئیس جمهور آینده کشور باید قابل انعطاف و قبول باشد تا به مرور زمان مشکلات کشور را از پیش پا بردارد.

رئیس حوزه علمیه اصفهان اظهار کرد: ما در طول 34 سال گذشته کودتاهای بسیاری را پشت‌سر گذاشته‌ایم و به قول امام خمینی (ره) مستکبرانی همچون آمریکا هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

وی اضافه کرد: اکنون تنها باید تمرکز خود را بر انتخاب یک نفر از میان اصولگرایان متمرکز کنیم تا خداوند نیز در این راه به ما کمک کند.
انتهای پیام/63008/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها