امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142540
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۳۸
تعداد بازدید: 138
    به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، معاون اول رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی تاکید کرد که بهای

 

 

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، معاون اول رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی تاکید کرد که بهای جهانی نفت طی چند سال آینده پایین باقی می‌ماند.

در حالی که دبیرکل اوپک می‌گوید که قیمت نفت احتمالا به کف خود رسیده است و به زودی به سرجای اول خود بازمی‌گردد، معاون رئیس‌جمهور آمریکا از باقی ماندن قیمت نفت طی چند سال آینده در سطح نازل آن تاکید کرد.

عبدالله البدری در نشست اندیشکده «چتم هاوس» گفت: «بعد از مدتها که قیمت نفت بین 45 تا 50 دلار در نوسان بود قیمت نفت ممکن است به پایین‌ترین حد خود رسیده باشد. دبیرکل اوپک در پاسخ به سوالی درباره اینکه چه مدت دیگر قیمت نفت احیا می‌شود گفت: من نمی‌دانم. اما مطمئن هستم که قیمتها به زودی صعودی خواهد شد.

به گزارش رویترز، اما جو بایدن معاون اول رئیس‌جمهور آمریکا  در نشست روز دوشنبه «امنیت انرژی کارائیب» در این باره گفت: «اکنون قیمت نفت زیر هر بشکه 50 دلار است احتمالا قیمت نفت برای مدت کوتاه و برای چند سال آینده تقریبا پایین باقی بماند».

اظهارنظر بایدن در حالی مطرح می‌شود که بسیاری از تحلیلگران و مقامات کشورهای مختلف، کاهش شدید قیمت نفت طی ماه‌های اخیر را ناشی از سیاست‌های آمریکا و با همدستی عربستان سعودی برای اعمال فشار بر ایران، روسیه و ونزوئلا ارزیابی کرده‌اند.

انتهای پیام/

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار