امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142550
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۳۸
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مهدی چمران در یکصد و بیست و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص اعتراضات اعضای شورای شهر مبنی بر نظارت بر ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، مهدی چمران در یکصد و بیست و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص اعتراضات اعضای شورای شهر مبنی بر نظارت بر ناظر بر انتخابات شورایاری‌ها اظهار داشت: نظارت وظیفه ذاتی شوراها است و همه اعضای شورای شهر می‌توانند در انتخابات شورایاری‌ها نظارت کنند.

چمران بیان داشت: یکسری از اعضای شورای شهر با یکدیگر تفاهم کردند و یک لیست 9 نفره را به بنده به عنوان اعضای ناظر بر شورای شهر دادند و بنده نیز تایید کردم ولی در کل هیچ کس نظارت اعضای شورای شهر را بر انتخاب شورایاری‌ها نمی‌تواند لغو کند و تمامی اعضا می‌توانند به این وظیفه ذاتی خود عمل کنند.

وی درباره ثبت‌نام در انتخابات شورایاری‌ها بیان داشت: در حال حاضر ما مشکلات زیادی داریم و در انتخابات شورایاری‌ها نیز بعضی از افراد معتمد و مسن در محلات نمی‌توانند به سایت‌ها مراجعه و ثبت‌نام کنند لذا باید در بعضی محله‌ها نسبت به ثبت‌نام این افراد اقدام شود.

وی گفت: برای انتخابات شورایاری‌ها تعامل و هم‌فکری را دنبال می‌کنیم و مردم نیز عاقل و بالغ هستند و می‌توانند انتخاباتی هوشمند داشته باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران یادآور شد: این لیست 9 نفره نظارت را نظاره می‌کنند و امروز نیز جلسه‌ای در خصوص انتخابات شورایاری‌ها برگزار می‌شود که می‌توانند تمامی اعضا حضور پیدا کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها