امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۴:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142556
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۳۸
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در شرایطی که نزدیک به برگزاری جشنواره می‌شویم و رئیس سازمان سینمایی تصمیم گرفت روز

به گزارش خبرنگار سینمایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در شرایطی که نزدیک به برگزاری جشنواره می‌شویم و رئیس سازمان سینمایی تصمیم گرفت روز دوشنبه جلسه تودیع محمد احسانی را که پیش از این معاونت آثار سینمایی و سمعی و بصری سازمان را به عهده داشت، برگزار کند.

این روزها رایزنی‌های حجت‌الله ایوبی برای انتخاب مدیری جایگزین احسانی بیشتر شده و قرار است جلسه روز دوشنبه علاوه بر تودیع، معارفه مدیر جدید نیز باشد.

در این میان گزینه‌های مطرح برای احراز پست معاونت آثار سینمایی و سمعی و بصری مطرح است که در میان گزینه‌های مطرح شده حبیب ایل‌بیگی (مدیر انجمن سینمای جوان)، علیرضا رضاداد(دبیر جشنواره فجر)، محمدرضا فرجی(مدیر کل دفتر سینمای حرفه‌ای)،  علیرضا رضاداد و محمدرضا فرجی این پست را نپذیرفته است و حضور حبیب ایل بیگی برای این سمت به قطعیت نزدیک شده است.

در شرایطی حجت‌الله ایوبی تصمیم به انتخاب مدیر معاون آثار سینمایی گرفته است که بیش از یک ماه است که این پست در سازمان سینمایی خالیست و با توجه به حساسیت روزهای پیش و لزوم حضور معاونت ارزشیابی و نظارت در ایام برگزاری جشنواره فجر، ایوبی چنین تصمیمی را گرفته است.

همچنین طبق تازه‌ترین اخبار، احتمال حضور مدیر جوان که سابقه فعالیت در زمینه‌های تولید،بین‌المللی و اجرایی را دارد به جای حبیب‌ ایل‌بیگی در مدیریت سینمای جوان بسیار زیاد است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها