امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142564
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۴۷
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدرضا سعیدی مدیر باغ موزه قصر در جمع خبرنگاران در خصوص دومین سمپوزیوم نقاشی تهران که ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدرضا سعیدی مدیر باغ موزه قصر در جمع خبرنگاران در خصوص دومین سمپوزیوم نقاشی تهران که در باغ موزه قصر برگزار می‌شود گفت: این سمپوزیوم به زودی برگزار می‌شود.

وی افزود: هیأت داوران این سمپوزیوم یعقوب امدادیان، سید محسن هاشمی و رضا صادق‌زاده و هیأت پنج نفره آن یعقوب امدادیان، داور یوسفی، حسین ماهر، نیلوفر قادری و منیژه صحی است.

وی همچنین در بخش دیگر سخنانش افزود: باغ موزه قصر را تجهیز کرده‌ایم و چرخ‌ خیاطی‌هایی که 60 سال پیش زندانیان با آن کار می‌کردند آورده‌ایم و در خدمت موزه گذاشته‌ایم.

سعیدی همچنین به بحث هتل زندان اشاره کرد و گفت: برای اولین بار در ایران این کار اجرایی شد و 10 نفر از نویسندگان را به مدت 24 ساعت بازداشت کردیم و کاملاً مانند یک زندانی با آنها برخورد کردیم.

مدیر باغ موزه قصر ادامه داد: این افراد در 24 ساعتی که در زندان بودند مطالبی را نوشتند و قرار است آن مطالب را که به تأیید وزارت ارشاد رسیده در سلول‌هایشان نصب کنیم.

سعیدی بیان کرد: همین جا از خبرنگاران می‌خواهیم که اگر می‌خواهند در طرح هتل زندان قصر ویژه خبرنگاران آقا شرکت کنند و به مدت 12 ساعت حداقل در زندان‌ها به سر ببرند.

وی افزود: در صورتی که تعداد به حد نصاب برسد این طرح از 10 تا 22 بهمن به مناسبت دهه فجر و به یاد زندانیان سیاسی قبل از انقلاب برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها