امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 142575
تاریخ انتشار: ۷ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۴۷
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برخی از متقاضیان مجتمع مسکونی کوثر که سازنده آن شرکت سرمایه گذاری مسکن(وابسته به بانک ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، برخی از متقاضیان مجتمع مسکونی کوثر که سازنده آن شرکت سرمایه گذاری مسکن(وابسته به بانک مسکن) است در تماس با پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اعلام کردند که این واحدهای مسکونی 14 سال است که احداث شده اما هنوز پایان کار آن اخذ نشده تا بتوانیم برای صدور سند آن اقدام کنیم.
این متقاضیان اعلام کردند که روز گذشته برای تجمع و اعلام اعتراضشان به شرکت سرمایه گذاری مسکن رفتند، چرا که 14 سال این 198 واحد مسکونی پایان کار ندارد در نتیجه صدور سند نیز برای آنها امکان پذیر نیست.
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن: بزودی پایان کار می‌‌گیریم
ایرج معزی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مسکن در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به این سئوال که آیا عدم صدور پایان کار و سند این 198 واحد مسکونی بعد از 14 سال صحت دارد گفت: این واحدهای مسکونی مربوط به شرکت تهران ما است و روز گذشته در زمان تجمع این متقاضیان بنده حضور نداشتم.
وی افزود:روز گذشته این موضوع صورتجلسه و مقرر شده است که پایان کار اخذ شود و سند این واحدهای مسکونی نیز صادر شود.
به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شرکت سرمایه گذاری مسکن(سهامی عام) در سال 69 با سرمایه 3 هزار میلیارد ریال به ثبت رسیده و حوزه فعالیت آن در سراسر کشور است.
اعضای هیات مدیره این شرکت را محمد هاشم بت شکن به عنوان رئیس هیات مدیره، پرویز کاظمی(وزیر رفاه و تامین اجتماعی دولت نهم) نایب رئیس هیات مدیره،صومعلو(معاون سابق وزیر راه و شهرسازی)عضو هیات مدیره،ازگلی عضو هیات مدیره، هاشم رکن عضو هیات مدیره و ایرج معزی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مسکن تشکیل می دهند.
انتهای پیام/م 
  

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها