امروز : چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 2
۰۱:۳۲
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1426
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۲۹
تعداد بازدید: 277
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، رسانه‌های مختلف خبری از موج نامه‌های مسمومی که برای سناتورهای آمریکایی ارسال شده‌اند خبر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، رسانه‌های مختلف خبری از موج نامه‌های مسمومی که برای سناتورهای آمریکایی ارسال شده‌اند خبر می‌دهند.

ساعتی قبل کاخ سفید اعلام کرد بسته‌ای مشکوک برای «باراک اوباما» ارسال شده، اما قبل از رسیدن به دست او شناسایی شده است. گزارش شده است که این بسته حاوی ماده مسموم «ریسین» بوده است.

صبح امروز هم گزارش شده بود که نامه‌ای محتوی «ریسین» برای سناتور جمهوری‌خواه «راجر ویکر» ارسال شده است. خبرگزاری «آسوشیتدپرس» گزارش کرد که پایین هر دوی این نامه‌ها امضایی با نام KC ثبت شده است.

«جف فلیک» سناتور ایالت «آریزونا» هم دیگر سیاستمداری است که گفته می‌شود دو نامه مشکوک دریافت کرده است.

شبکه راشاتودی هم گزارش داده که سناتور «کارل لوین» از ایالت میشیگان و سناتور «ریچارد شلبی» از ایالت آلاباما هم نامه‌های مشکوکی دریافت کرده‌اند.

روز چهارشنبه همچنین بخشی از ساختمان کنگره آمریکا به دلیل شناسایی یک بسته مشکوک تخلیه شد و تیم‌های کشف و خنثی بمب در محل حضور یافتند.

هنوز مشخص نیست که بین این نامه‌ها و دو انفجاری که روز دوشنبه شهر «بوستون» را به لرزه درآورد و 3 کشته بر جای گذاشت، ارتباطی وجود دارد یا خیر. «اف‌بی‌آی» در آخرین بیانیه‌اش این احتمال را رد نکرده، اما گفته است که فعلا نشانه‌ای بر وجود رابطه میان این دو مورد به دست نیامده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها